Nest Hub Max hands-on: Chytřejší, ale méně roztomilý chytrý displej nové generace

Vzhledem k tomu, že malé věci jsou roztomilé, Google Home Hub je nyní Nest Hub neodmyslitelně rozkošným zařízením. Nest Hub Max ztrácí tuto vlastnost a přestává být impulzivním nákupem, ale získává spoustu chytrých funkcí, které jsou jen ochotný a donutí vás zvážit upgrade ze stávajícího chytrého displeje.

Více než u jiných kategorií zařízení nezáleží na tom, jak chytrý displej vypadá. Nest Hub Max je vylepšený Nest Hub a jeho (větší) design na konci dne je spravedlivý pokuta. Uživatelé se primárně pouze dívají a interagují s obrazovkou, zatímco zadní strana často směřuje ke zdi. Vrátíte se kvůli užitečnosti, ne proto, že je vizuálním středobodem vašeho domova. Ve skutečnosti Hub Max ztrácí polovinu svých barevných možností, protože je k dispozici pouze obyčejná křída a dřevěné uhlí.

10palcová HD obrazovka je značným krokem kupředu oproti 7palcové na Nest Hub se světelným senzorem Ambient EQ, který nadále upravuje barvy a jas, aby vytvořil realistický fotorámeček. Jednalo se o jednu z hlavních chytrých hardwarových funkcí na původním centru Google.

Naproti tomu primárním ovladačem chytrých funkcí na Nest Hub Max je 6,5MP Nest Cam. Přehrávání/pauza bez použití rukou je možné, když se podíváte na Hub Max a zvednete ruku. Hlas byl v minulosti nejrychlejším způsobem, jak ztišit přehrávaná média, zvláště pokud jste byli dále od svého zařízení. Rychlé gesto vyžaduje méně úsilí než mluvení a působí pozoruhodně přirozeně, ne-li neúmyslně hrubě.

Mezitím Face Match funguje tak, že vás rozpozná a zobrazí relevantní oznámení nebo zprávy. Zatímco rozpoznávání obličeje je okázalá funkce, při použití je prakticky neviditelné, kromě konečného výsledku. Nest Hub Max funguje tak, že se ověřuje hladce na pozadí a relativně rychle. Doufejme, že se toto chování rozšíří mezi další produkty Google.

Toto zpracování se provádí na zařízení z důvodu ochrany osobních údajů, přičemž fyzický spínač ztlumení mikrofonu také funguje k deaktivaci kamery. Objektiv také umožňuje videohovory Google Duo s automatickým rámováním, které vás udrží ve výhledu, když se při hovoru pohybujete.

Uživatelé se již chystají umístit Nest Hub Max na centrální místo ve svém domě. Trochu více přemýšlení o umístění pomůže plně využít povahu bezpečnostních kamer jako další Nest Cam.

Horní rámeček, který je bohužel stále bílý, čímž odhalují ošklivé díry, zaoblují dva vzdálené mikrofony, zatímco je zde stereo reproduktorový systém, který je obrovským vylepšením od Nest Hub. Přímo pod displejem jsou dva 18mm 10W výškové reproduktory a na zadní straně 75mm 30W subwoofer.

Vzhledem k důležitosti obrazovky na chytrém displeji velikost do značné míry určuje funkčnost. Kromě Lenovo Smart Clock jsou funkce asistenta dostupné na všech zařízeních bez ohledu na velikost. 7palcový Nest Hub je ideální pro noční stolek, ale Nest Hub Max je navržen pro společné prostory v domácnosti.滭/p>

Tato větší obrazovka informuje o umístění, přičemž Google inzeruje Max jako kuchyňskou televizi. Další vizuální zážitky, které se vylepšují, jsou sledování YouTube, získávání receptů a sledování hudebních videí. Tato větší obrazovka umožňuje uživatelům být fyzicky dále od chytrého displeje, ale přesto mít dobrý výhled. S Nest Hub mohli uživatelé prohlížet věci pouze tak, že se na ně dívali přímo.

Zatímco 229 $ není impulzivní nákup, Nest Hub Max dělá hodně. Lidé jsou nyní s touto třídou zařízení s asistentem v domácnosti spokojeni a Google je připraven uživatelům představit celou sadu nových funkcí. Od kamery, která může plnit dvojitou funkci jako Nest Cam, přes bezproblémovou autentizaci pro personalizaci až po chytrá gesta, Nest Hub Max působí jako chytrý displej nové generace.

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Leave a Comment