Nest Secure usnadňuje instalaci zabezpečení domácnosti a odstraňuje přístupové kódy, startovací sada stojí 499 USD

Zabezpečení domova je v dnešní době velmi důležité a Nest je jedním z největších hráčů, kteří tuto technologii snadno používají prostřednictvím různých kamer. Společnost Nest dnes představila zcela nový systém pro zabezpečení domácnosti s řadou „Nest Secure“.

Nest Guard může k odjištění systému použít standardní kód klíče, ale zařízení Nest Tag jej také může odjistit jednoduchým klepnutím na NFC klíčenku. Aplikaci Nest lze také použít k deaktivaci systému doma i na dálku. Nest Guard je také nastaven tak, aby fungoval v jakékoli situaci, obsahuje záložní baterii a možnost zálohování mobilním telefonem (5 $ měsíčně), aby fungoval, když vypadne napájení.

Senzory Nest Detect nabízejí dvě hlavní funkce. Prvním z nich je dvojice senzorů, které lze připevnit na dveře nebo okna, které pomocí magnetů určují, kdy jsou otevřeny. Pokud ano, systém vás upozorní na vašem zařízení a spustí alarm se strážcem. Druhá možnost jednoduše detekuje pohyb v místnosti a nabízí také malé světlo pro sledování toho, co je v místnosti v noci.

nest_secure_guard_2 nest_secure_detect_2 nest_secure_tag_1 nest_secure_guard_1

Každý senzor Nest Detect na dveřích nebo oknech má také funkci „Quiet Open“, která umožňuje otevření dveří bez spuštění systému. Nest také spolupracuje s MONI, aby uživatelům nabídla možnost nastavit své zabezpečené systémy, aby upozornily místní úřady případ vloupání, ale nebude k dispozici při spuštění.

Nest Secure vypadá mimořádně slibně a skutečnost, že instalace nevyžaduje žádné vrtání, je určitě jednou z jeho nejatraktivnějších vlastností. To vše však má svou cenu. Startovací sada Nest Secure, která obsahuje zařízení Nest Guard, dva detektory Nest Detect a dva štítky Nest Tag, stojí 499 USD. Dodatečné detekce a značky stojí 59 USD a 25 USD. Alternativně si uživatelé mohou vyzvednout exkluzivní balíček Best Buy, který zahrnuje také Nest Cam Outdoor za celkovou cenu 598 $. Všechny tyto produkty budou dostupné v listopadu.

Nest Secure je první poplašný systém, se kterým je skutečně příjemné žít, navržený tak, aby byl pohodlný pro majitele domů, když přicházejí a odcházejí.

„Když jsme se podívali na trh domácího zabezpečení, viděli jsme podobnou krajinu, jako když jsme vstoupili na trh s termostaty,“ řekl Matt Rogers, zakladatel a hlavní produktový ředitel společnosti Nest. „Protože lidé mají tendenci nepoužívat programovatelné termostaty kvůli jejich složitosti, současné nabídky zabezpečení domácnosti jsou také velkou bolestí pro život s – ať už jde o objemný hardware, falešné poplachy nebo hlasité a stresující odpočítávání. To je důvod, proč je 43 procent lidí s poplašnými systémy nikdy nezapne.* Rozhodli jsme se navrhnout produkt, který není účinný pouze během bezpečnostního incidentu, ale je příjemný a snadno se používá, když jsou lidé doma se svými rodinami, žijí svůj život, což je velká většina času.滭/p>

Každý v rodině má jinou rutinu, takže Nest nabízí několik způsobů aktivace a deaktivace: přiložením značky Nest Tag na Nest Guard, prostřednictvím aplikace Nest nebo zadáním kódu na klávesnici Nest Guard.

Nest Secure usnadňuje sledování odkudkoli a odesílá upozornění, pokud něco vyžaduje pozornost. Zákazníci mají možnost přidat další monitorování a odstrašení přidáním kamer Nest Cam do jejich systému, které jsou všechny ovládány ze stejné aplikace Nest.

Senzory Nest Detect kombinují detekci pohybu a detekci otevření/zavření, takže je lze umístit na dveře, okna nebo stěny. Poskytují také možnost dočasně obejít alarm na cestě ven, stisknutím tlačítka, díky funkci nazvané Quiet Open. A když někdo zapomene zapnout budík? Nest odešle upozornění Remind Me, aby jej aktivovalo přímo z aplikace.

Nest Guard je navrženo tak, aby zůstalo ve střehu díky zálohování z baterie a volitelné mobilní zálohovací službě i v případě výpadku Wi-Fi nebo výpadku napájení. A díky snadnému, hlasově řízenému nastavení, které nevyžaduje nástroje, šrouby nebo dráty, je jednoduchá instalace pro zákazníka i pro Nest Pro.

Hnízdo

Nest Secure

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment