Netflix pro Android nyní podporuje HDR na LG G6

HDR roste na popularitě na velké obrazovce, ale s novými telefony na trhu, jako je Galaxy S8, Xperia XZ Premium od Sony a LG G6, se stává také mobilní. Pravděpodobně největší sbírka snadno dostupného obsahu HDR je na Netflixu a streamovací gigant nyní otevírá podporu pro HDR ve své aplikaci pro Android.

První je mít podporované zařízení. Dosud jediným displejem smartphonu s podporou HDR, který společnost Dolby podepsala, byl LG G6, což znamená, že je to prozatím jediný telefon s podporou. Postupem času je velmi pravděpodobné, že přibudou další telefony včetně S8.

Druhým požadavkem je mít plán, který dokáže streamovat HDR. K tomu budete potřebovat nejlepší plán streamování Netflix, který má přístup k obsahu 4K i HDR.

Pak budete samozřejmě potřebovat nejnovější verzi aplikace Netflix pro Android, která je nyní k dispozici na Google Play.

Android

Nejnovější zprávy pro Android. Získejte nejnovější informace o aplikacích, operátorech, zařízeních a dalších!

LG G6

S modelem G6 společnost LG upustila od modulárních funkcí, které se nacházejí v modelu G5, a zaměřila se na vytvoření prémiového telefonu, který se vyznačuje celoskleněným designem a „bezrámečkovým“ Full Vision displejem.

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment