Nextbit Robin

Robin obsahuje 5,2palcový 1080p IPS displej krytý Gorilla Glass 4. Je poháněn procesorem Snapdragon 808, 3 GB RAM, 32 GB interního úložiště a 100 GB cloudového úložiště, což hraje roli v tom, že Robinovi nikdy nedojde místo. . Uvnitř máme také 2 680 mAh baterii, NFC, Bluetooth 4.0 a dokonce i snímač otisků prstů zabudovaný v zamykacím tlačítku na boku. Na přední straně najdete 5megapixelový fotoaparát a dva přední reproduktory a na zadní straně máme 13megapixelový fotoaparát, duální LED blesk, cloudové logo Nextbit a některé LED indikátory, které pomáhají s telefonem.檚 funkčnost.

Nextbit Robin Příběhy 1. srpna 2017

Nextbit dnes odpoledne na Twitteru učinil překvapivé oznámení, že od dnešního dne již nebude podporovat svůj spící hit „cloud smartphone“, Robin. K tomu dochází jen několik měsíců poté, co společnost Razer koupila startupovou společnost, a je v souladu s původním oznámením Nextbit po akvizici.

rozšířit celý příběh

Nextbit Robin Příběhy 5. června 2017

Když se na trh dostanou levné chytré telefony se systémem Android, nepřicházejí často s příslibem spousty budoucích aktualizací. Motorola si s tím v minulosti vedla dobře a startup Nextbited více než tucet aktualizací Robina. Nyní jsou obě tyto společnosti nejnovějším operačním systémem Google pro velmi dostupné a solidní smartphony Android – Nextbit Robin a Moto Z Play.

Nextbit Robin Příběhy 24. března 2017

Nextbit začal testovat Android Nougat pro Robin koncem minulého roku, ale tento týden je aktualizace oficiálně k dispozici všem majitelům Robin. Konečná verze nese aktualizaci číslo 88 a přináší s sebou různé nové funkce, aktualizovanou bezpečnostní opravu a také nové zásady ochrany osobních údajů.

Nextbit Robin Příběhy 22. listopadu 2016

robin-nougat

Android Nougat je ve volné přírodě již nějakou dobu, ale pro třetí strany, zejména pro ty méně vynalézavé, může být těžké udržet se na správné cestě. Zhruba rok od původního oznámení Robina se však zdá, že Nextbit tento úkol splnil a nyní je k dispozici náhled softwaru…

rozšířit celý příběh

Nextbit Robin Příběhy 10. září 2016

Paranoidní Android 2016

Paranoidní Android je ROM, která získává velkou pozornost komunit Nexus, Oppo a OnePlus díky svému vzhledu pro Android a užitečným funkcím přidaným na vrchol mobilního operačního systému Google. S dnešním oznámením tvrdě pracující lidé z Paranoid oznámili oficiální podporu pro TheNextbit Robin…

rozšířit celý příběh

Nextbit Robin Příběhy 27. července 2016

Jak bylo uvedeno během samostatného oznámení na začátku tohoto měsíce, Nextbit vydal červenou variantu Robina. Model „Ember“ se vyznačuje dvoubarevným červeným a černým designem, který je poměrně výrazný. Nejlepší ze všeho je, že tato varianta je k dispozici za stejnou prodejní cenu 299 $ v internetovém obchodě Nextbit.

Nextbit Robin Příběhy 7. července 2016

Kromě toho, že je Nextbit výrobcem Android OEM, je také společností cloudových úložišť, která uživatelům pomáhá spravovat jejich data, aby úložiště nebylo nikdy překážkou. Nextbit dnes oznámil, že pracuje na webovém klientovi pro přístup k fotografiím a dalším datům. Kromě toho společnost předvedla také dříve nevídaný červený model Robina…

rozšířit celý příběh

Nextbit Robin Příběhy 23. června 2016

nextbit-robin-lead

Funkce markýza Nextbit pro Robina inteligentně spravuje úložiště jeho zálohováním do cloudu pro snadný přístup a obnovení. Nyní nová verze Nextbit OSlaunching ve 4. čtvrtletí doufá, že díky podobné inteligenci přinese výrazně delší výdrž baterie.

rozšířit celý příběh

Nextbit Robin Příběhy 15. června 2016

Jednou z výhod rozšířeného používání sociálních sítí je snadnost vzájemné interakce zákazníků a společností. Relativně nové, jako je OnePlus, například vděčí za mnohé svým komunitám a často jim nabízejí způsoby, jak se více zapojit do rozhodování společnosti.

Ve skutečnosti je dalším nováčkem ve hře Nextbit pro chytré telefony 斅燑a href=”http://community.nextbit.com/t5/Announcements/Join-the-Nextbit-Beta-Tester-Program/mp/21306#M17″> oznamuje, že zaujímá podobný přístup…

rozšířit celý příběh

Nextbit Robin Příběhy 25. května 2016

Nextbit Robin, cloudový smartphone, který se nám náhodou hodně líbí, se dostal do Indie. Zákazníci, kteří chtějí získat Robin v Indii, tak mohou učinit výhradně od Flipkart, kde bude stát 19 999 rupií (zhruba 296 $), což je asi o 100 $ levnější, než tomu bylo při uvedení na trh v USA.

Nextbit Robin Příběhy 4. května 2016

Nextbit prostřednictvím krátkého příspěvku na blogu oznámil, že zahajuje časově omezený prodej na oslavu přistání svého telefonu Robin na Amazonu. Mezi dneškem a 10. květnem si můžete objednat Nextbit Robin za 299 USD bez SIM karty a odemčený v Mint (zelená/bílá) nebo Midnight (navy). To je o 100 $ (25 %) levnější, než by normálně stála objednávka přímo z Nextbit. Za 300 dolarů není tento telefon žádný troškař.

Nextbit Robin Příběhy 27. dubna 2016

nextbit-robin-lead

Nextbit Robin je dnes aktualizován na Android 6.0.1 a s ním přichází přepracovaná aplikace pro fotoaparát a lepší výdrž baterie, výkon a zvuk. Nextbit navíc oznámil spolupráci na výrobě špičkových sluchátek a Robin je nyní v prodeji na Amazonu.

rozšířit celý příběh

Nextbit Robin Příběhy 17. března 2016

Nextbit čelil na začátku tohoto roku mírnému zpoždění v dodávkách s Robinem, ale z velké části to byl vzácný příběh úspěchu na Kickstarteru. Nicméně,oznámili, že ruší verzi CDMA svého telefonu. Na vině je pomalý a drahý proces schvalování dopravce, který by znamenal další zpoždění.

Nextbit Robin Příběhy 25. února 2016

nextbit-robin-lead

Nextbit neměl tento týden oficiální přítomnost na MWC. Nekonala se žádná tisková událost ani nová zpráva, jen malá zasedací místnost v zadní části jedné z hal. Zástupci tisku se mohli setkat s šéfy společnosti a PR týmem, aby si vzali do rukou Robin, průlomový produkt výrobce, který využívá sílu cloudu k tomu, aby v zařízení zůstal volný úložný prostor. Zkoušel jsem Nextbit Robin na pár minut a zamiloval jsem se, ale nejsem si úplně jistý proč…

rozšířit celý příběh

Nextbit Robin Příběhy 12. února 2016

Seznamte se s Robinem, novou vlajkovou lodí smartphonu Nextbit. Kolem tohoto telefonu je teď spousta humbuku a my se pustíme do krabice a uvidíme, o čem to všechno je. Efektní balení kalhot, které vidíte na videu níže, ve skutečnosti není to, co získáte, když si koupíte tento smartphone. Poslali nám speciální balíček péče s Robinem pro účely kontroly, ale obsah maloobchodního balení projdeme také v tomto videu…

rozšířit celý příběh

Nextbit Robin Příběhy 22. ledna 2016

Začátkem tohoto měsíce Nextbit oznámil, že jeho Robinsmartphone bude dodán jejich prvním 1 000 podporovatelům v polovině února a všem ostatním do konce příštího měsíce. V dnešní aktualizaci svých podporovatelů Kickstarter však oznámili, že varianta telefonu CDMA bude zpožděna do dubna kvůli nepředvídaným problémům.

Nextbit Robin Příběhy 6. ledna 2016

Nextbit Robin je krásně navržený telefon Android se zajímavým úložištěm. Projekt podporovaný Kickstarterem bude odesílat GSM jednotky prvním tisícům podporovatelů 16. února, zatímco zbytek obdrží svá zařízení do konce února.

rozšířit celý příběh

Nextbit Robin Příběhy 2. listopadu 2015

Nextbit’s Robin je nový smartphone, jehož primárním cílem je odstranit nedostatek úložiště smartphonu. Robin využívá cloud a inteligentně archivuje věci, které nepoužíváte nebo nepotřebujete často, a zároveň je zálohuje do cloudu. Nedávno jsme si udělali výlet do ústředí Nextbit, abychom se blíže podívali na Robina a zjistili, o čem to všechno je…

rozšířit celý příběh

Nextbit Robin Příběhy 17. září 2015

I když se nám Nextbit Robin ještě nedostal do rukou, rozhodně je trochu jiný než většina ostatních nabídek smartphonů, které jsme letos viděli. Kromě svých cloudových funkcí je telefon oblíbený také pro svůj design a cenu. Nyní Nextbit oznámil, že telefon podporuje dalšího operátora: Verizon. rozšířit celý příběh

Nextbit Robin Příběhy 16. září 2015

Jen před pár týdny jsme vám řekli o theNextbit Robin, novém smartphonu, který vám chce pomoci stát se jedním s cloudem prostřednictvím inovativního nového uživatelského zážitku. Zdá se, že telefon je určitě populární a podařilo se mu získat 1 milion dolarů na financování Kickstarteru. A tato částka byla hlavním cílem kampaně, což znamená, že každý, kdo si ji objednal, nyní dostane rychlonabíječku jako bonus…

Robin má spoustu opravdu zajímavých nabídek, takže není divu, že se mu podařilo upoutat pozornost těch nejoddanějších nadšenců pro Android. Například s Robinem zjistíte, že telefon dynamicky stahuje aplikace a další obsah, aby uvolnil místo, pokud jste v tísni. Přivedení zpět je vzdálené jen pár klepnutí. Teorie je taková, že nedostatek úložného prostoru by měl být u tohoto telefonu historií.

Kromě efektních cloudových funkcí má telefon populární systém Snapdragon 808 na čipu, 5,2palcový IPS LCD 1080p displej a 3 GB RAM. Najdete 13megapixelový hlavní vystřelovač s automatickým ostřením s fázovou detekcí, dvoutónovým bleskem a 5megapixelovým snímačem na přední straně. To vše pohání statná 2680 mAh baterie. Telefon má 32 GB vnitřního úložiště, ale Robin také přináší 100 GB online úložiště.

Pokud to zní zajímavě, určitě zamiřte na Kickstarter a přislibte 349 dolarů, abyste si jeden získali (i když toto je kampaň na Kickstarteru, takže technicky se může stát cokoliv). Pokud nic jiného, ​​zdá se, že telefon má specifikace na úrovni Nexus 5 (2015) a cenovku, která je více než rozumná.

Nextbit Robin Příběhy 1. září 2015

V tuto chvíli se zdá, že smartphony přicházejí na trh stejně rychle jako aplikace. Dnes Nextbit, tým složený z bývalých inženýrů ze společností Google, Apple a dalších známých jmen v technologickém prostoru, oznámil svůj vlastní smartphone. Jmenuje se Robin a nabízí krásný a jednoduchý design, skvělé specifikace, ale pod vlajkovou lodí, a uživatelskou zkušenost jako první v cloudu… rozšířit celý příběh

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment