Nokia 7.2 se bude v USA předobjednávat za 350 dolarů

Nokia 7.2 je nyní k dispozici pro předobjednávku ve Spojených státech před vydáním 30. září poté, co byla oficiálně představena na IFA 2019 v Berlíně s cenou začínající na 349,99 USD.

[Update 09/18]: Pro ty z vás, kteří touží po Nokii 7.2, si nyní můžete předobjednat přímo z Amazonu v USA za 349,99 $ (prostřednictvím Nokiamob.net). A co víc, můžete si dokonce předobjednat ve dvou barevných variantách: Green a Charcoal. To vám otevírá další možnost, jak získat zařízení, které skutečně chcete.

Pokud vás zajímá, který model přichází do USA, je to varianta s jednou SIM 4GB a 128GB úložištěm. Za zmínku také stojí, že Nokia 7.2 přichází se 100GB úrovní Android One zdarma na tři měsíce. Nejsme si také jisti, zda se varianta až 6 GB RAM dostane do Severní Ameriky oficiálně nebo ještě ne.

S o něco starší čipovou sadou Snapdragon 660 nebudete moct upravovat 4K video, ale můžeme potvrdit, že každodenní zážitek je stále hladký a svižný díky tomu, že Nokia 7.2 běží na odlehčeném Androidu One. Zahrnuje také působivý režim Assistant Ambient při nabíjení, který vám poskytuje funkce Smart Display, ale na vašem smartphonu.

Na zadní straně získáte nastavení trojitého fotoaparátu, které zahrnuje 48megapixelový hlavní senzor, 8megapixelový ultraširokoúhlý objektiv a 5megapixelový hloubkový senzor. Nokia 7.2 obsahuje certifikovanou optiku Zeiss s extra bokeh režimy v aplikaci fotoaparátu, která kopíruje vzhled klasických objektivů Zeiss.

Nokii 7.2 budete moci získat pouze v USA v její zelené barvě, což je pravděpodobně nejatraktivnější varianta. Předobjednávky budou odesílány z B&HPhoto od 30. září.

Nokia

Nokia 7.2

Google Pixel 4aTicWatch Pro 3

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment