Microsoft

Společnost Microsoft zpřístupnila novou aplikaci Hodiny s Focus Sessions pro Windows Insiders prostřednictvím nejnovější aktualizace Windows 11. Krátce poté, co jsme se dozvěděli, že se nová aplikace Hodiny integruje se Spotify, si ji nyní můžeme sami vyzkoušet.

Nová aplikace Hodiny se vyznačuje zcela přepracovaným vizuálním stylem, který pěkně ladí se zbytkem Windows 11. To je všechno dobré a dobré, ale společnost skutečně nabízí novou funkci Focus Sessions, která vám umožní uzamknout se ve vaší práci a udělat více bez jakéhokoli software třetí strany.

Jak objevit novou hudbu na SpotifyPŘÍBUZNÝJak objevit novou hudbu na Spotify

Pomocí aplikace Hodiny můžete nastavit časovač zaostření, který bude blokovat rušivé vlivy na jak dlouho si zvolíte. Pokud máte například 30 minut na práci, zadejte 30 minut a můžete začít. Můžete také použít Spotify k přehrávání skladeb, které vás během relace udrží v zóně.

PŘÍBUZNÝ: Jak přejít z Wunderlistu na Microsoft To Do

Microsoft také integruje svou aplikaci To Do s Focus Sessions. Výsledkem je, že můžete spravovat své úkoly, aniž byste ukončili soustředění, což by mělo usnadnit setrvání na úkolu. K dispozici je dokonce funkce, která vám umožní nastavit denní cíl zaměření, takže se můžete pokusit setrvat u úkolu několikrát za den.

Windows 11 zaměření relace dělat
Microsoft

Pokud chcete vyzkoušet novou aplikaci Hodiny ve Windows 11, musíte být členem Windows Insider v kanálu pro vývojáře. To přichází v patách společnosti Microsoft, která vydává nový nástroj Snipping Tool pro Windows 11.

PŘÍBUZNÝ: Přepracovaný nástroj pro vystřihování ve Windows 11 vypadá úžasně

ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jak rychle začít s poznámkami ke schůzce v Dokumentech Google
  • › Jaké jsou rychlosti čtení/zápisu a proč na nich záleží?
  • › Co je to trhání obrazovky?
  • › Co je to Bid Sniping na eBay a jak ho porazím?
  • › Co znamená „IANAD“ a jak jej mohu používat?