Nová funkce Spotlight na Snapchatu Mirror’s TikTok a platí některé tvůrce

Snap

TikTok se proslavil díky svým rychlým a snadným vertikálním videím navrženým tak, aby se staly virálními. Nyní se chce společnost Snap, která vlastní Snapchat, zapojit do virální vertikální videohry a její nová funkce Spotlight kopíruje základní koncept TikTok. Ale může se vám to skutečně vyplatit, pokud se vaše video stane virálním.

Snap ví, že pouhé zkopírování funkce jiné sociální sítě nestačí k tomu, aby se o to uživatelé skutečně starali. Vše, co musíte udělat, je podívat se na Facebook, Twitter a další pokusy o kopírování funkcí, abyste pochopili tuto základní lekci.

Aby společnost povzbudila uživatele Snapchatu k vytváření Spotlight videí, každý den až do konce roku vytvoří fond v hodnotě 1 milion dolarů. Nejoblíbenější tvůrci videí si každý den rozdělí hrnec.
K tomu, abyste vyhráli peníze, nepotřebujete ani mnoho sledujících. Snapchat vyhlásí vítěze výhradně na základě počtu zhlédnutí videa, nikoli sledujících. A nepotřebujete ani veřejný účet, na rozdíl od TikToku. Můžete zůstat v soukromí a sdílet videa s veřejností.

Spotlight dostane vyhrazenou kartu v aplikaci Snapchat, počínaje 11 zeměmi, včetně Spojených států a Německa. Videa, která zveřejníte, mohou jít do běžného zdroje Snapchat nebo do „Nášho příběhu“ společnosti. Pokud sdílíte video ze soukromého účtu, bude zpřístupněno s uvedením zdroje.

Snapchat říká, že Spotlight je dnes spuštěn na iOS a Android.

Stáhněte si na Apple App StoreZískejte ji na Google Play

Leave a Comment