Nová nabíječka Apple 3 v 1 od Mophie má MAGSAFE!

Mophie

Společnost Mophie, která vyrábí mobilní příslušenství, právě představila svůj nejnovější přírůstek do své produktové řady – bezdrátovou stojanovou nabíječku 3 v 1 s MagSafe! Dokáže současně nabíjet váš iPhone, Apple Watch a AirPods nebo AirPods Pro a perfektně se hodí na váš noční stolek, domácí kancelář nebo kuchyňskou linku.

Vše, co musíte udělat, je jednoduše položit každé zařízení na určené místo a vestavěné magnetické polohování mu pomůže vyrovnat se s nabíječkou a okamžitě začít nabíjet. Budete si však muset přinést vlastní Apple MagSafe Charger, protože není součástí dodávky.

Stylová nabíječka podporuje 15W rychlé bezdrátové nabíjení a dokáže bezdrátově nabíjet váš iPhone 12 nejvyšší možnou rychlostí. Umožňuje také umístit telefon na nabíječku na výšku nebo na šířku, což je ideální, pokud jej potřebujete během nabíjení používat pro chatování, hraní her nebo videohovory. Navíc je nakloněný do správného úhlu pro pohodlné sledování videí nebo kontrolu notifikací.

Pohled na základnu nabíječky
Mophie

S integrovanou magnetickou nabíječkou ve stojanu udrží vaše Apple Watch ve správném úhlu, což vám umožní využít režim nočního stolku. Díky tomu mohou sloužit jako hodiny na nočním stolku a zobrazovat důležité informace, jako je čas, datum, úroveň nabití a dokonce i všechny nastavené budíky.

Když si stojan zakoupíte, poskytuje se na něj dvouletá záruka, která jej chrání proti materiálovým vadám a zpracování při běžném používání od data nákupu. Bezdrátový stojan Mophie 3 v 1 pro nabíječku MagSafe Charger je nyní k dispozici na webu společnosti Mophie a také prostřednictvím webu společnosti Apple a maloobchodních prodejen za 89,95 $.

Nová nabíječka Apple s MagSafe

Bezdrátová stojanová nabíječka Mophie 3 v 1

Udržujte svá zařízení Apple nabitá pomocí nové stojanové nabíječky Mophie s MagSafe.

Kup nyní

Leave a Comment