Nový Google Assistant ztrácí původní průhledný vzhled Pixelu

Nový Google Assistant má od svého uvedení na Pixel v roce 2019 svůj vlastní vzhled. Google vypadal, že přináší prvky tohoto rozhraní do dalších zařízení s uživatelským rozhraním, které jsme nazvali „kompaktním“. NGA nyní ztrácí svůj původní průhledný vzhled.

Přešel na zaoblený list, který se ptá na stejnou otázku, ale nahoře je obří logo asistenta. Existuje kolotoč navrhovaných čipů, počínaje jedním pro Google Lens. Dříve neexistoval žádný rychlý způsob přístupu k Lens s rozhraním NGA.

O víkendu začala další zařízení Pixel 4a a Pixel 4 používat tento design, který má při spuštění animaci hladkého odrazu. Odpovědi se zobrazují v panelech, které jsou pouze tak vysoké, jak je potřeba. Zdá se, že toto je rozhraní, k němuž se NGA posouvá, spíše než aby Google udržoval zcela samostatné.

Mezitím máme dvě další zařízení (Galaxy S20 FE a další 4a), která obsahují tento list, ale kupodivu postrádají řadu návrhů akcí v aplikaci, které Google nabízel tento měsíc na vývojářském dni.

Při pohledu na jiná zařízení dnes existuje mix mezi kompaktním Asistentem a rozhraním, které tomu předcházelo, které se vyznačovalo celoobrazovkovými odpověďmi. Je zvláštní, že absolutně nejnovější Google Assistant je tak vysoký, když se zdálo, že minulý směr směřoval k téměř neviditelné pomoci.

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment