Nový knižní reproduktor Bang & Olufsen je nápad, který budete chtít okamžitě odložit

Bang & Olufsen

Společnost Bang & Olufsen, známá svými prémiovými reproduktory s jedinečným designem, právě vydala fantastický nový reproduktor, který bude vypadat perfektně na vaší kancelářské poličce. Proč? Reproduktor, nazvaný Beosound Emerge, je navržen tak, aby vypadal jako kniha.

Společnost zabývající se výrobou audio zařízení spolupracovala s londýnskou designérskou agenturou LAYER, aby zdokonalila vzhled, který je vyroben z materiálů horních polic, jako je dub a pletené látky. Díky svému tenkému designu ve tvaru knihy a charakteristickému zvuku kvality Bang & Olufsen je to perfektní regálový reproduktor. Skvěle se bude vyjímat ve vašem obývacím pokoji, kuchyni, knihovně nebo domácí kanceláři.

Podle Bang & Olufsen se designér reproduktoru Benjamin Hubert z LAYER „inspiroval kompaktním tvarem knihy“, abyste si mohli vychutnat „křišťálově čistou kvalitu zvuku, která se přizpůsobí místnosti, ve které se nacházíte – to vše z elegantního, na dotek ultratenkého profilu.“ Reproduktor je navržen tak, aby se dal nenápadně schovat, ale pokud mu dáváte přednost, jeho krásný design také stojí za předvedení. Reproduktor se však liší v šířce, přičemž přední část je užší než zadní, takže by neseděl úplně v jedné rovině na poličce.

Dva reproduktory Bang & Olufsen BeoSound Emerge na nízké, široké poličce
Bang & Olufsen

Beosound Emerge se dodává ve dvou povrchových úpravách: Black Antracite a Gold Tone. Black Anthracite je základní varianta s polymerovými bočními panely a hliníkovou mřížkou, zatímco dražší varianta Gold Tone má kryt z pravého dubového dřeva, zlatý hliník a tkaný textilní hřbet z Kvadratu. Zábava na reproduktoru spočívá v tom, že panely obklopují reproduktor jako obálka knihy a na přední straně je napsáno „Bang & Olufsen“, které napodobuje štítek s názvem knihy.

Reproduktor má 37mm středotónový měnič směřující dopředu a 14mm výškový reproduktor a 100mm basový reproduktor s bočním vyzařováním vytlačuje nízkofrekvenční tóny ze zadní části reproduktoru. Poskytuje ultraširoký 180stupňový zvuk a jeho technologie pro kalibraci místnosti automaticky upraví a optimalizuje zvuk na základě umístění v místnosti. Intuitivní dotyková tlačítka na reproduktoru umožňují přístup ke stanicím Bang & Olufsen, vyhledávání pomocí Google Assistant, streamování přes Spotify a ovládání možností přehrávání. Podporuje také Chromecast a AirPlay 2 pro bezdrátové připojení.

Ti v Evropě si mohou Beosound Emerge zakoupit na webových stránkách Bang & Olufsen již dnes a globální uvedení je plánováno na konec tohoto roku. Model Black Anthracite stojí 699 $ a model Gold Tone stojí 899 $.

přes Engadget

Leave a Comment