Nový vodní senzor společnosti Moen vás varuje před děravým domovem

Moen

Kromě toho, že nabízí chytré sprchy a baterie, je Moen především o sledování vody ve vaší domácnosti. Zatímco původní chytrý produkt společnosti Flo by Moen monitoroval vaše vodovodní potrubí a vyžadoval instalaci instalatéra, jeho nejnovější senzor je levný, snadno se instaluje a zaznamená i malý únik.

Malý roztomilý senzor

Pokud bydlíte ve starším domě (a někdy i když jste v novém), úniky vody jsou obávaný problém. Nekontrolovaný únik může způsobit škody za tisíce dolarů. A úniky se nějak objevují, jen když jste mimo město nebo v tom rohu suterénu, který navštěvujete jen zřídka.

Tento problém může pomoci vyřešit nový inteligentní vodní senzor Moen. Můžete jej umístit téměř kamkoli ve vaší domácnosti. Dodává se s malým držákem, který můžete připevnit k povrchu, jako je blízká stěna, a kabelem senzoru, který umístíte tam, kde máte podezření, že může dojít k úniku. Jakmile ji nastavíte, spárujte ji s aplikací Flo by Moen (pro iOS a Android).

Pokud senzor detekuje vodu (což je jedna kapka za hodinu), vysokou vlhkost nebo teplotu pod bodem mrazu, odešle na váš telefon push notifikaci. A pokud již máte chytrý uzavírací ventil vody Flo by Moen, mohou tyto dva spolupracovat při omezování vody a zabránění jakémukoli poškození vašeho domova.

Chytrý vodní senzor si můžete předobjednat na Moenových stránkách ještě dnes. Každý senzor stojí 50 $ nebo 130 $ za tři. Moen říká, že senzor bude dostupný na Amazonu v březnu.

Leave a Comment