Nyní můžete do Google Pay přidat kartu Coinbase

Pokud se hodně věnujete kryptoměnám, máme dobrou zprávu, protože nyní můžete přidat svou kartu Coinbase do svého účtu Google Pay pro bezdrátové platby.

Jak si všiml Android policie, Coinbase v příspěvku na blogu před více než týdnem potvrdila, že jejich digitální a fyzické karty jsou nyní podporovány službami Google Pay a Apple Pay. Debetní karta Visa zatím není dostupná pro každého, i když již máte aktivní účet na Coinbase a pravidelně obchodujete. Chcete-li získat fyzickou kartu, budete se muset zapsat do pořadníku, ke kterému se můžete připojit zde.

Kartu Coinbase nyní můžete používat s Apple Pay a Google Pay, abyste si ještě snáze utráceli krypto鹿 doma i na cestách. Počínaje tímto týdnem zveme vybrané zákazníky z USA mimo čekací listinu, aby začali vydělávat až 4 % zpět v krypto odměnách虏. Pokud již jste na čekací listině pro Coinbase Card, brzy obdržíte pozvánku k podání žádosti. Pokud nejste na čekací listině, připojte se zde.

Jakmile budete schváleni pro kartu Coinbase, budete se moci propojit se svým účtem Google Pay a Apple Pay ještě před doručením vaší fyzické karty. Transakce se na vašem účtu objeví stejně jako u „tradiční“ karty vydané bankou nebo družstevní záložnou.

V současné době si svou kartu Coinbase budou moci přidat ke svému účtu Google nebo Apple Pay pouze ti v USA, přičemž vybraní zákazníci dokonce získají 4 % zpět v krypto odměnách za každý způsobilý nákup. Při každé platbě touto kartou je však účtován poplatek ve výši 2,5 %. Opět, pokud jste důvtipní, víte, že to může skončit jako drahý způsob, jak platit za každodenní věci.

Google Pay

Google Pixel 4aTicWatch Pro 3

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment