Objevit Google v Pixel Launcher pomocí barvy Material You

V červnu Google přepracoval Discover tak, aby byl „efektivnější“ odstraněním popisů článků a dalšími vizuálními vylepšeními. Na Androidu 12 přidal zdroj Google Discover nalevo od Pixel Launcheru další materiál, kterému se daří.

S nejnovější beta verzí aplikace Google (12.32) Google přidává některé materiály, kterým se daří. Od širšího přepracování se zdroj článků nikdy nerozšířil do horní části obrazovky. Spíše se zastaví o dobrou šestinu na obrazovce. Zaoblené rohy jsou nyní viditelné a zvýrazněné tematickou mezerou v záhlaví.

K zobrazení barvy pozadí využívá materiál Material You Dynamic Color, zatímco logo Google využívá tmavší odstín. V příkladech, které vidíte níže, je to mnohem zajímavější než mít jedinou jasnou barvu pro pozadí celé obrazovky.

Mezitím se na tmavých motivech používá čistě černé pozadí, které kontrastuje s šedými kartami. Google však své logo a ikonu Snapshot jemně zabarvuje.

Tato změna je v současné době v beta kanálu a ukazuje, jak se Dynamic Color s tapetami dostává do více aplikací, i když je kanál Pixel Launcher Discover smíchán se systémovým uživatelským rozhraním, čímž se připojuje k Rychlému nastavení jako dalšímu významnému místu, které uživatelé uvidí Material Vy v akci.

Material Design

Materiál vás

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment