Oficiální „mandalorianský“ ovladač Xbox vás bude stát Bounty

Microsoft

Nechybí speciální edice ovladače pro Xbox One. ale tohle by vás mohlo jen polechtat, pokud jste fanouškem neustále se rozšiřujícího Hvězdné války vesmír. na oslavu druhé sezóny show, Mandalorian získává vyhrazený ovladač Xbox, který mohou fanoušci hrát Battlefront, Jedi: Fallen Order, a letky.

Ovladač a spárovaný nabíjecí dok používají zbarvení z Beskarovy ocelové zbroje hlavního hrdiny, doplněné o mandalorianský erb a jeho osobní erb klanu Mudhorn. Nabíječka obsahuje logo s tím, co vypadá jako nějaké Hvězdné války psaní scénářů, které nedokážu rozluštit. Na zadní straně ovladače je hledaný plakát pro The Child, AKA Baby Yoda.

Zadní strana ovladače pro Mandalorian Xbox One
Microsoft

Jen s tou cenou je to škoda. Kombinace ovladače a nabíječky vás bude stát 170 dolarů, téměř tolik jako ovladač Xbox Elite s mnohem lepšími materiály a přizpůsobitelnými doohickeys. Dokonce ani nepoužívá mírně aktualizovaný design pro Xbox Series X. Ale nikdo neřekl, že je levné být posedlým Hvězdné války sběratel, předpokládám.

Mandalorianská nabíječka ovladače Xbox One
Microsoft

Ovladač a nabíječka ze speciální edice Mandalorian je nyní k dispozici pro předobjednávku v oficiálním obchodě společnosti Microsoft. Odesílá se 31. prosince, bohužel chybí období prázdnin Den života.

Zdroj: Microsoft přes Engadget

Leave a Comment