OnePlus Nord N200 5G bude mít displej 1080p, více

OnePlus Nord N100 bylo docela jednoduché zařízení s odpovídající cenou, ale jeho pokračování se rýsuje jako slušná střední cesta. V rozhovoru tento týden generální ředitel OnePlus Pete Lau potvrdil několik podrobností o Nord N200, včetně jeho displeje, cenového rozpětí a předvedení jeho designu.

Nord N200 však vypadá, že půjde o kombinaci obou loňských telefonů. Přijme konektivitu 5G a zase lepší výpočetní výkon pod kapotou. Bude také používat 90Hz displej, který dosáhne 1080p, což je upgrade z obrazovky s nižším rozlišením, kterou najdete na N100. Konkrétně půjde o 6,49palcový 1080p LCD displej.

První oficiální obrázky zařízení také ukazují tenké rámečky kolem tohoto displeje, pole tří fotoaparátů a zadní design, který vychází z řady OnePlus 9. Snímač otisků prstů se také přesouvá ze zadní strany na boční místo.

Pokud jde o cenu, OnePlus zjevně naznačil cenovku kolem Ballparku Samsung Galaxy A32, která stojí asi 240 $ před slevami a akcemi.

V souvisejících zprávách CenaBaba také zveřejnil první obrázek OnePlus Nord CE 5G, který má mít premiéru v Evropě a Indii, ale ne v USA. Zařízení s vyšší specifikací má design více podobný původnímu Nord a obsahuje 64MP zadní fotoaparát založený na uniklém obrázku.

Nyní můžeme jen doufat, že se OnePlus lépe zaváže k aktualizacím těchto Nordů nové generace po skutečně hrozné nabídce na Nord N10 a N100.

OnePlus

OnePlus, známý svým sloganem „Never Settle“, vyrábí smartphony, které konkurují ostatním vlajkovým telefonům s cenově příznivějšími cenovkami.

OnePlus Nord CE 5G

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment