OnePlus TV slíbil 3 roky aktualizací s Android TV

Pokud jde o aktualizace Androidu, OnePlus je jedním z nejlepších, pokud jde o smartphony. Jak společnost vstupuje do světa televizorů, OnePlus se zavazuje k tříletým aktualizacím Android TV.

Je to z velké části proto, že Android TV nabízí OnePlus TV přístup k Obchodu Play, Google Assistant a platformě, která se může „bezproblémově“ propojit s telefonem Android. OnePlus také říká, že má strategické partnerství se společností Google, které umožnilo OnePlus optimalizovat platformu tak, aby poskytovala „rychlý a hladký“ zážitek. Podle jiných prohlášení může Google integrovat některé z těchto změn do platformy jako celku.

Největším novým detailem z tohoto příspěvku však je, že OnePlus bude poskytovat aktualizace OnePlus TV po dobu tří let. U smartphonu Android to ve skutečnosti splňuje obvyklý slib OnePlus, ale pro televizory to není velký slib. Například Nvidia podporuje svůj Shield TV už přes čtyři roky a vzhledem k tomu, že plnohodnotné televizory mají tak dlouhou životnost, tři roky jsou jen na hraně. OnePlus samozřejmě slibuje tyto aktualizace Android TV na „nejméně“ tři roky, takže doufejme, že společnost tento celkový počet výrazně překoná.

OnePlus, známý svým sloganem „Never Settle“, vyrábí smartphony, které konkurují ostatním vlajkovým telefonům s cenově příznivějšími cenovkami.

Android TV

Android TV je verze platformy Android, kterou Google upravil tak, aby fungovala na televizorech s více než 5 000 nativními aplikacemi. Tato platforma se často vyskytuje na zařízeních Nvidia, Hisense a Sony, přičemž zařízení operátorů také používají Android TV.

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment