OnePlus X je oficiální: 5palcový 1080p displej, Snapdragon 801, 13MP fotoaparát a prémiová skleněná záda za 249 $

oneplus-x

Na akci v Londýně dnes ráno OnePlus konečně svlékl svůj nejnovější smartphone. Není to vlajková loď společnosti, ale ve své cenové relaci se určitě zdá být konkurenceschopné. Ještě před akcí dnes ráno společnost chválila telefon jako precizní umělecké dílo a je snadné pochopit proč. Má kovový rám s diamantem broušenými zkosenými hranami, vložený mezi sklo na přední a zadní straně. Má mírně zaoblené hrany, aby se skvěle držel v ruce, a váží pouhých 4,86 ​​oz, což z něj dělá nejtenčí a nejlehčí smartphone OnePlus, který byl dosud uveden…

Kovové šasi je broušený a eloxovaný hliník, který OnePlus vyleptal 17 mikrovýřezy. Stejně jako OnePlus 2 má X posuvník upozornění pro snadné přepínání mezi třemi různými profily oznámení. Kromě skleněného černého modelu „Onyx“ vyrábí OnePlus omezený počet bílých keramických modelů. Bude jich „pouze“ 10 000 a OnePlus tvrdí, že jejich výroba trvá až 25 dní. Zdá se, že na každých 100 keramických krytů, které se snaží vyrobit, je pouze 20 životaschopných k prodeji.

Pokud jde o specifikace, OnePlus si v podstatě zachoval mnoho funkcí, díky kterým byl původní OnePlus One tak konkurenceschopný. Na přední straně je 5palcový 1080p displej Active Matrix OLED s hustotou pixelů 441 ppi. Podle OnePlus je jasný, ostrý a skvělý na přímém slunci. Má také 13MP fotoaparát na zadní straně s clonou f/2,2, 0,2sekundovým automatickým ostřením a autofokusem s fázovou detekcí, zatím nejrychlejší fotoaparát OnePlus. Uvnitř je procesor Snapdragon 801 spárovaný s 3GB RAM a GPU Adreno 330. Vnitřní úložiště má pouze 16 GB, ale můžete jej rozšířit až na 128 GB pomocí MicroSD. A co víc, má 2 525mAh baterii, Bluetooth 4.0 a má podporu dvou Nano-SIM. Stejně jako OnePlus 2 i OnePlus X běží OxygenOS založený na Androidu 5.1.1 Lollipop.

Černý OnePlus X Onyx (model se sklem) bude k dispozici na OnePlus.net v Evropě od 5. listopadu a bude stát 69,00 €/199 €. Spuštění v USA bude následovat o několik týdnů později 19. listopadu za 249 USD. A jako vždy budete potřebovat pozvánku ke koupi. Tentokrát bude pozvánka pouze na první měsíc dostupnosti, s pravidelnými dny otevřeného prodeje po celý prosinec. OnePlus také zpřístupní „X“ k prodeji ve fyzických maloobchodních prodejnách v určité dny v průběhu listopadu. Jednoho dne prodej v obchodech bez pozvánek zasáhne Paříž, Bombaj, Nové Dillí, Londýn, Berlín, Řím, Hong Kong a Los Angeles.

Co se týká limitované edice modelu Ceramic, bude k dispozici pouze v Evropě a Indii od 24. listopadu a bude stát 69 £/269 £, což je prémie £ 00 u standardního modelu. K dispozici bude také řada krytů ve stejných povrchových úpravách jako kryty StyleSwap pro OnePlus 2. Pokud jste tak ještě neučinili, podívejte se na naše rozbalení a první praktické dojmy níže:

OnePlus také uvedl pár prémiových sluchátek, které „slepý test“ odhalily vzhled, pocit a zvuk lépe než páry 鈧?00/鈧?00. Jak moc tomu věříte, je na vás:

Android

Nejnovější zprávy pro Android. Získejte nejnovější informace o aplikacích, operátorech, zařízeních a dalších!

OnePlus

OnePlus, známý svým sloganem „Never Settle“, vyrábí smartphony, které konkurují ostatním vlajkovým telefonům s cenově příznivějšími cenovkami.

Nexus 6MacBook Pro s Retina

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment