Ookla Video Speedtest pro Android vám nyní řekne, jak špatná je vaše služba

Test rychlosti

Sledování nebo testování rychlosti vašeho internetu je užitečné, ale v dnešní době je ještě lepší test pro ověření vaší síťové schopnosti streamování videa. V důsledku toho Speedtest nedávno přidal do své aplikace testy video streamů a nyní je konečně k dispozici pro uživatele Androidu.

Ookla, která vyrábí Speedtest, oznámila, že přidala test streamování videa do Androidu poté, co udělala něco podobného pro iOS začátkem tohoto roku. Nový test vám sdělí nejlepší rozlišení pro streamování video obsahu, ať už jde o Wi-Fi nebo telefonní síť, aniž byste museli řešit ukládání do vyrovnávací paměti nebo škytavku.

Namísto prostého zjišťování, jak rychlé je vaše internetové připojení, Ookla vysvětluje, že nyní „přehrává skutečné video, aby bylo možné kdykoli konkrétně měřit výkon streamování videa ve vaší síti“, což je nezbytné, „protože video provoz nelze v síti simulovat. .“ Video běží v několika různých rozlišeních, až do 4K, poté aplikace rozhodne, které rozlišení je pro rychlost vaší sítě nejlepší.

V podstatě vám řekne, jak dobrá nebo špatná vaše služba skutečně je. Získejte nejnovější aktualizaci, otevřete aplikaci Speedtest, klikněte na „Video“ v dolní části a proveďte test.

Získejte ji na Google Play

Zdroj: Speedtest

Leave a Comment