Oprava červeného okraje kolem obrazovky na Androidu (výukový program) | DroidViews

Vím, že to není vestavěná funkce, ale mohlo by vám to extrémně pomoci zabezpečit váš smartphone kromě funkcí již zapečených v operačním systému. Kromě toho bych doporučil, abyste vždy, když si koupíte zbrusu nový smartphone, jako první věc musíte nainstalovat aplikaci Lookout Security and AntiVirus. Kromě toho je tato aplikace opravdu efektivní a na oplátku by vám pomohla udržet váš zbrusu nový telefon mimo jakékoli bezpečnostní kompromisy a mezery, protože definice zabezpečení jsou často aktualizovány vzduchem. Tuto aplikaci používám již 5 let a věci, které mě nutí doporučit tuto aplikaci před ostatními, jsou, že podle mých zkušeností je velmi energeticky úsporná a nenáročná na paměť. S touto aplikací zatím nejsou žádné problémy. Podívejte se na níže uvedené snímky obrazovky a níže je také uveden odkaz na aplikaci Obchod Google Play.

Zabezpečení a antivirový program Lookout.
Jednoduché uživatelské rozhraní.

[googleplay url=漢ttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.lookout?]

2. Vypněte pro aplikace neznámé zdroje

Instalujte aplikace pouze z důvěryhodných zdrojů, jako je Obchod Google Play. Nejen, že to pomůže udržet vaše zařízení v bezpečí, ale také vás ochrání před stinnými aplikacemi.

Zakázat neznámé zdroje aplikací.

3. Nikdy nezapomeňte nastavit zámek telefonu po vybalení z krabice

Vím, že toto je velmi jednoduchý a základní tip, ale toto je smyslem článku, proto název 榮jednoduché tipy? Vždy zamykejte telefon otiskem prstu, heslem, vzorem nebo špendlíkem. Použití metody uzamčení otisků prstů je však nejrozumnější, protože otisky prstů jsou vaší jedinečnou identitou, kterou nikdo nikdy nemůže replikovat. Navíc pro zpřísnění zabezpečení telefon vždy používá metodu zámku otisku prstu ve spojení s heslem, pinem nebo vzorem.

Možnosti bezpečnostního zámku. Vždy je povolte ihned po vybalení.
Identifikace otisku prstu je jedinečná pro každého z nás.

4. Nastavte zámek heslem (metoda primárního zámku pro zařízení bez snímače otisků prstů, sekundární pro zařízení se snímačem otisků prstů)

Heslo je bezpečnější ve srovnání s jinými metodami zamykání, jako je gesto nebo PIN, protože hádání zde opravdu nefunguje. Podle mého upřímného názoru věřím, že hesla jsou ještě bezpečnější než otisky prstů (znovu bych rád zopakoval, že toto je můj názor, váš se může lišit).

Hesla jsou bezpečnější než PIN nebo vzor.

5. Nastavte časový limit automatického zámku a povolte nastavení zabezpečeného zámku

Nastavte automatický zámek a zkraťte časový limit, abyste zabránili neoprávněnému přístupu a použití. Chcete-li zajistit, aby si nikdo nepletl s nastavením WiFi, Bluetooth nebo polohy, povolte nastavení zabezpečeného zámku

Vše řečeno, pojďme začít s 12 jednoduchými tipy, které vám pomohou ochránit váš Android před neoprávněným přístupem.

12 jednoduchých bezpečnostních tipů pro Android

1. Nainstalujte aplikaci Lookout Security & Antivirus

Náš blog pokrývá rozšířený seznam obsahu, z něhož mají průvodci velký význam, zejména pro ty, kteří jsou noví. Každý den uživatelé chytrých telefonů z celého světa procházejí našimi průvodci, kteří jim pomáhají rootovat jejich zařízení, provést několik tipy a triky a mnohem víc. To vše vám pomůže přejít na Custom, ale většina z toho má tendenci porušit záruku vašeho zařízení. Předpokládejme, že jste ochotni nechat svůj smartphone opravit na zákaznické stanici, potřebujete jej čistý a dostatečně čistý, aby věděli, že záruka byla někdy porušena. Dnes vás provedeme resetováním binárního počítadla a obnovením firmwaru Galaxy S3. Takže pokud jste se rozhodli navštívit servisní středisko nebo vás vaše vlastní ROM nudila (vzácný případ), budete potřebovat tuto příručku, abyste mohli mít svůj Galaxy S3 kompletně na skladě.

Pokud jde o postup, nejprve přejdeme k Resetování binárního počítadla, poté k instalaci Stock Recovery a následuje flashování firmwaru akcií na Galaxy S3.

DroidViews ani členové její komunity nenesou odpovědnost za jakékoli poškození vašeho zařízení. Každou akci provádějte na vlastní nebezpečí. Tento návod je určen pouze a pouze pro Galaxy S3 a jeho příslušné varianty. Nezkoušejte to na žádném jiném zařízení, nebo můžete skončit v úplné cihle.

Nainstalujte si do počítače nástroje platformy Android SDK. Stáhněte si a nainstalujte ovladače USB Samsung. Povolte ladění USB na vašem Galaxy S3. Úplně zálohujte své zařízení. To zahrnuje úložiště, SMS, kontakty atd. Nabijte S3 alespoň na 60 % úrovně baterie, abyste se vyhnuli náhlému vypnutí během procesu. Stáhněte si a extrahujte nástroj Odin flashing: Odin3 v3.09.zip

Binární počítadlo v zařízení Samsung je překlápěcí počítadlo, které po instalaci neoficiální paměti ROM zobrazí nebo zvýší číslo. Muži v servisním středisku by ho mohli snadno zaznamenat, čímž riskujete záruku. Dosud nejprominentnější řešení poskytl TriangleAway, což je známá aplikace předního vývojáře Řetězový oheň.

Úplně vypněte/vypněte svůj Galaxy S3. Stiskněte tlačítko Snížení hlasitosti + Domů + Napájení Zobrazí se varovná zpráva, přijměte ji stisknutím tlačítka Zvýšit hlasitost klíč. Zařízení se nyní restartuje do režimu stahování. Podívejte se na text v levé horní části obrazovky. Poznamenejte si VLASTNÍ BINÁRNÍ STAŽENÍ počet, mělo by to být číslo větší než 0. Restartujte svůj Galaxy S3. Kliknutím na pole pro stažení aplikace pod tímto postupem stáhněte a nainstalujte aplikaci TriangleAway. Spusťte aplikaci a pokračujte podle pokynů na obrazovce. Aktuální stav zobrazí přesný počet, jak bylo uvedeno dříve. Klepněte na Vynulujte počítadlo blesků.V případě, že selže nebo zobrazí chybu, zkuste to znovu.Stáhněte si flashový balíček obnovy zásob Odin pro váš odpovídající model:International: International-GT-i9300-StockRecovery.tarCanadian/ATT:ATT-SGH-I747-StockRecovery. tarVerizon:Verizon-SCH-I535-StockRecovery.tarT-Mobile:T-Mobile-SGH-T999-Stock-Recovery.tarSprint:Sprint-SPH-L710-StockRecovery.tarSpusťte program Odin dvojitým kliknutím Odin3_3.09.exe.Ujisti se F.Reset Time a Auto-Reboot jsou zaškrtnuty a vše ostatní je nezaškrtnuté. Vypněte zařízení a uveďte je do režimu stahování pomocí kroků 1, 2 a 3 postupu binárního počítadla. Připojte zařízení k počítači pomocí kabelu USB, když je v režimu stahování. ID: COM port v levém horním okně se rozsvítí a zobrazí odpovídající port. Pokud ne, přeinstalujte ovladače, protože nebyly nainstalovány správně, a poté se ujistěte, že restartujete zařízení. Klikněte na PDA a vyberte soubor tar pro obnovu zásob odpovídající vaší variantě. Jakmile vyberete, klikněte na Start k zahájení procesu.

Během několika sekund se proces dokončí a zařízení se samo restartuje. Nyní máte na svém zařízení spuštěno oficiální obnovení.

Stáhněte si požadovaný soubor firmwaru odpovídající vašemu zařízení:International: GT-I9300Canadian/ATT:SGH-I747T-Mobile:SGH-T999Sprint:SPH-L710Spusťte znovu program Odin.Ujistěte se F.Reset Time a Auto-Reboot jsou zaškrtnuty a vše ostatní není zaškrtnuto. Vypněte zařízení a přepněte jej do režimu stahování pomocí kroků 1,2 a 3 postupu binárního počítadla.Připojte zařízení k počítači pomocí datového kabelu USB.Klikněte na PDA a vyberte soubor tar firmwaru. Klepněte na Start zahájit proceduru. Vzhledem k tomu, že se jedná o soubor firmwaru, jeho dokončení zabere několik minut. Jakmile je postup dokončen, zařízení se restartuje do úplného zásobního a oficiálního Samsungu Galaxy S3.

Toť vše! Nyní máte Samsung Galaxy S3 zcela obnoven na skladový firmware s obnovou skladu a nulovým binárním čítačem. Vezměte si to do stanice Samsung nebo si vychutnejte zážitek ze skladu, podle vašeho výběru. Řekněte nám svůj názor na tento průvodce, byl pro vás užitečný? Udělejte si čas na komentář, jsou pro nás vzácní.

Číst dále: Kódové názvy zařízení Samsung Galaxy

Změňte název zařízení AndroidAndroid - Smazat seznam hovorů - Android Views

Uvádíte, že firmware je ~700 MB, ale .tar, který mám, je ~1,1 GB. Přijde to někomu jinému správné? Chytil jsem firmware CDN/AT&T.

Velikosti firmwaru se liší.

Dík. Asi mě ten rozdíl 300-400MB překvapil. Nakonec jsem mohl použít Kies k opětovnému načtení operačního systému.

Nemohu najít kartu PDA v kroku 6.. může mi někdo prosím pomoci?

Poté vyberte AP.

v mém případě to ukazuje své hotovo a po opětovném restartování stejného binárního: ano (1 počet) ukazuje to, co jsem, myslím, že mi pomozte plz.

Když jsem se pokoušel resetovat na skladový firmware, vybral jsem soubor stock .tar a stiskl Start, ale ukázalo se pouze toto:

EDIT: Omylem jsem stáhl StockRecovery.tar?/p>

Takže stále potřebujete pomoc?

Bylo vaše zařízení detekováno programem Odin úspěšně?

Podařilo se mi nainstalovat firmware ze skladu, ale spouštění trvá věky, musel jsem jít, takže jsem to spouštění nechal.

Pokud máte problém, poraďte se s námi.

Vlastně potřebuji pomoc. Když jsem se vrátil domů, telefon se stále spouštěl. Viděl jsem, že nemrzne, protože text SAMSUNG tak svítil.

Obnovil jsem svůj telefon a resetoval binární kód na nulu, ale nyní je můj telefon přilepený na logu samsung

Nejprve restartujte S3 do režimu obnovy akcií (věřím, že nyní máte obnovu akcií podle našeho průvodce). Vypněte zařízení, stiskněte a podržte tlačítka Volume Up, Home a Power, dokud neuvidíte logo Samsung. Jakmile se objeví logo, uvolněte tlačítko napájení a držte další dva stisknuté. Váš Samsung Galaxy S3 bude nyní v režimu obnovy zásob.

Nyní pomocí tlačítek hlasitosti přejděte na položku 渨ipe data/factory reset a vyberte ji pomocí tlačítka napájení. Proces bude chvíli trvat, poté vyberte možnost 渞eboot system now?

Můj počítadlo je na nule/oficiální a vše vypadá dobře, ale v režimu odin je řádek textu, který zní: 渂ootloader rp swrev: 2? Je to něco, čeho byste se měli obávat, pokud jde o záruku?

Nemyslím si, že byste si s tím měli dělat starosti, dokud počítadlo blikání ukazuje 渙oficiální? Nebude to mít vliv na záruku.馃檪

Při pokusu o reset S3 a pokaždé, když vstoupím do režimu stahování, aby se obnovila zásoba, je počítadlo zpět na 1

Samsung Galaxy S3 si stále drží trend na trhu díky svému úžasnému hardwaru Super AMOLED 4,8palcový displej Gorilla Glass, čtyřjádrový procesor Exynos 4412 1,4 GHz Cortex-A9, GPU Mali-400MP4, 8 MP HD fotoaparát a mnoho dalšího. dolů. Díky tomu všemu přístroj ve své době vládl trhu a stále nezůstal pozadu. Napsali jsme spoustu výukových programů pro Samsung Galaxy S3, které si musíte prohlédnout. Podle kroků v našem tutoriálu můžete snadno obnovit firmware Galaxy S3.

Problém bloatwaru na Androidu je starý jako Android sám. Na začátku však byl bloatware pro zákazníky vlastně vítaným doplňkem. Android sám o sobě tehdy nebyl tak skvělý. A s exkluzivitou iPhonu pro AT&T to znamenalo, že ostatní američtí operátoři potřebovali něco, co by jim mohlo konkurovat. Android byla loď, na kterou skočili, ale loď potřebovala opravu. Nyní, když je z lodi hladká plachetnice, jsou opravy OEM a dopravců opravdu otravné. Pro některé lidi jsou obálkou i předinstalované aplikace od Googlu. Google Apps tvoří většinu bloatwaru na OnePlus 3 nebo OnePlus 3T, pokud byste je tak nazvali.

Pomocí SyCreed榮 Aroma debloater můžete odstranit tyto předinstalované aplikace Google a také některé další aplikace OnePlus tester a logger, které byste pravděpodobně nepotřebovali, pokud nejste vývojářem. Vzhledem k tomu, že se jedná o Aroma debloater, budete muset mít na svém OnePlus nainstalovanou obnovu TWRP a také ji budete muset rootovat. Odebrání systémových aplikací může způsobit vypnutí kontroly SafetyNet, takže se ujistěte, že vám na tom opravdu nezáleží. .

Přečtěte si také:Opravte varování DM-Verity na OnePlus 3/3T za 5 minut

Vybijte svůj OnePlus 5 běžící na Oxygen OS s tímto aroma debloateremVybijte svůj OnePlus 5 běžící na Oxygen OS s tímto aroma debloateremOOS Debloater

Na rozdíl od jiných čínských výrobců OEM nabízí OnePlus opravdu zážitek podobný Androidu a v důsledku toho si získal několik věrných fanoušků. Není to tak skinované nebo tak nafouklé jako některé jiné skiny pro Android. Ale OnePlus Oxygen OS je stále nafouklý, i když někdy tak trochu. Pokud souhlasíte s uživatelem OnePlus 3, kterému se nelíbí ani to minimální množství bloatwaru na vašem Androidu, máte štěstí. Protože naštěstí má OnePlus 3/3T horlivou vývojářskou komunitu, která neúnavně pracuje na tom, aby byl zážitek ještě lepší. A jeden z nich (SyCreed) na XDA má nový skript AROMA debloater, který vám může pomoci velmi snadno zbavit se nadýmajících aplikací na OnePlus 3 nebo 3T.

Leave a Comment