Osvoboďte svůj iPhone z doků s tímto prodlužovacím kabelem Lightning

Pokud jste si někdy zakoupili produkt s dokem pro váš iPhone, velmi dobře znáte dilema: někdy chcete produkt používat, ale ne v dokovaném režimu. Tento praktický a levný prodlužovací kabel Lightning to umožňuje.

Ať už je produktem reproduktorová dokovací stanice nebo, řekněme, skvělá malá přenosná fototiskárna, jako je ta, kterou vidíte výše, můžete se dostat do situace, kdy budete chtít připojit svůj iPhone k dokovací stanici, abyste mohli zařízení používat, ale zároveň , chcete snadno držet iPhone v ruce, místo abyste se hrbili. Milujeme fotografickou tiskárnu Prynt Pocket, ale abychom do ní vešli náš mohutný iPhone 8 Plus, musíme sundat naše robustní pouzdro Speck. I když je to v pořádku, pokud chceme skutečně připojit tiskárnu a telefon k sobě a vytvořit retro-vypadající fotografickou hračku, pokud chceme vytisknout jen rychlou fotografii, je to utrpení.

Zadejte prodlužovací kabel osvětlení. Funguje jako jakýkoli jiný prodlužovací kabel, který znáte, ať už je to USB, audio nebo elektrický: je tu samec, samičí konec a jednoduše zasunete samičí konec do doku a zasunete zástrčku do telefonu. .

Bum, teď iPhone není přilepený přímo na dokovací stanici, ale je k němu připoután jako drátové dálkové ovládání a jakékoli funkce, které byste mohli v doku provádět, můžete provádět s telefonem, který se volně pohybuje: výběr skladeb, tisk nebo jiné používání zařízení .

Kabel je k dispozici v černé nebo bílé barvě, aby odpovídal vašemu doku a/nebo telefonu, a v délkách 1 metr (8 USD) a 2 metry (13 USD).

Koupit na Amazonu

Leave a Comment