OxygenOS Open Beta 2 s Androidem 11 pro OnePlus 6/6T

OxygenOS Open Beta 2 založená na Androidu 11 se nyní vydává pro OnePlus 6 a 6T pro ty, kteří se zaregistrovali do programu pro náhled softwaru.

Aktualizace OxygenOS Open Beta 2 přidává jen velmi málo k fázi náhledu Androidu 11 pro řady OnePlus 6 a 6T, které musely dlouho čekat na upgrade OS koncem roku 2020. Takže i když to stále není úplně stabilní sestavení, v jaké by dlouholetí majitelé doufali, stále je to krok k příchodu stabilní aktualizace OxygenOS 11.

Potvrzeno na oficiálních fórech OnePlus, přináší pozoruhodnou opravu fotoaparátu, která bránila ukládání snímků po pořízení, což si dokážeme představit. velmi frustrující. 5GHz Wi-Fi připojení jsou také ústředním bodem, zatímco problémy s přehříváním u vybraných aplikací třetích stran jsou také uvedeny v krátkém changelogu OxygenOS Open Beta 2:

SystémOptimalizovaná správa řízení přehřívání aplikací třetích stran Vylepšená stabilita systému a opravené známé problémyFotoaparátOpraven problém pořízených snímků nelze uložitSíťVylepšená konektivita 5G Wi-Fi

OnePlus doporučuje, aby ti, kteří používají fázi náhledu pro zálohovací zařízení Android 11, před upgradem, což se může zdát trochu přehnané, ale mohlo by to být užitečné kvůli integritě vašich dat. OxygenOS Open Beta 2 OTA by měla vyjít právě teď, a pokud si to chcete sami vyzkoušet, musíte navštívit původní oznámení, abyste se mohli zaregistrovat.

Soubor ZIP můžete také získat pomocí nástroje Oxygen Updater, pokud vaše zařízení již používá první otevřenou beta verzi OxygenOS pro Android 11.

Leave a Comment