Pixel 5 a LG Wing získají upgrade v C-pásmu 5G

Zatímco zavádění 5G pokračuje určitým tempem, ti v USA s Pixel 5 a LG Wing budou mít co dělat s upgradem v C-pásmu, který umožní připojení k ještě širší řadě superrychlých bezdrátových sítí.

V podstatě vše, co by bylo potřeba, jakmile dopravci využijí rozšířenou šířku pásma, bude jednoduchá aktualizace softwaru. C-band 5G nabízí mnohem vyšší rychlosti než srovnatelné „celostátní“ 5G od největších operátorů v USA AT&T a Verizon. Další výhodou je mnohem větší dosah než u připojení Verizon UWB 5G.

Jedna zvláštní výjimka je u Pixelu 4a 5G, což je ve skutečnosti „Pixel 5 Lite“ se stejnými vnitřnostmi, modemem, a tedy i konektivitou. Není zcela jasné, kteří američtí dopravci vydělají nebo nabídnou největší část této sítě v pásmu C, ani nevíme, kdy bude podpora Band n77 zavedena pro Pixel 5 nebo LG Wing.

To je stále velký bonus, protože nutnost upgradovat hardware pro přístup k rychlejším sítím znamená, že upgrade v nadcházejících letech nemusí být tak nezbytný. V současnosti jsou jedinými dalšími zařízeními v USA, která podporují C-band 5G, nedávno vydaná řada Galaxy S21 a řada Apple iPhone 12.

Google Pixel 5

Lg křídlo

Google Pixel 4aTicWatch Pro 3

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment