Pixel 5a s 5G: Koupíte si mid-ranger? [Poll]

Po celkem tichém spuštění je Pixel 5a s 5G nyní k dispozici ve velmi omezené kapacitě, a tak nás zajímá, zda o něm uvažujete, nebo zda se jedná o určitý koupit pro vás.

K dispozici je 6,34palcový FHD + OLED displej, který je bohužel omezen na 60 Hz, a ne na 90 Hz, jak jsme doufali. Vrací se také Qualcomm Snapdragon 765G, takže výkonem nenahrazuje současnou vlajkovou loď Pixel 5. U smartphonu řady A také poprvé získáváte hodnocení IP67, podobný povrch z kovu a biopryskyřice jako Pixel 5, plus velká 4 680mAh baterie. Je to recept na úspěch, alespoň jako středního střelce.

Takže skutečnost, že Pixel 5a s 5G je ve skutečnosti mnohem lepší, než by pravděpodobně měl být, bude pravděpodobně hlavním bonusem pro mnoho lidí, kteří si ho chtějí koupit.

Koupili byste si Pixel 5a s 5G?

Náš vlastní Kyle Bradshaw ocenil tento nejnovější Pixel skutečně vysokou chválou a uzavřel:

[…]Pixel 5a s 5G je nečekaně jedním z nejlepších telefonů s rozpočtem nebo jinak, které Google dosud vydal. Specifikace je pro většinu lidí více než dostačující, což působí jako věčná baterie a klasický fotoaparát Google Pixel, to vše v odolné kovové konstrukci. Ještě lepší je, že toto vše stojí pouhých 449 $.

Google se rozhodl zpřístupnit Pixel 5a s 5G pouze pro nákup v Japonsku a Spojených státech, aniž by okamžitě plánoval jeho uvedení na další trhy. Jistě, můžete získat více chytrých telefonů s mnoha funkcemi od značek Xiaomi, Samsung a OnePlus za cenu nižší nebo přibližně 449 $, kterou obývá 5a. Pokud máte rádi řadu Pixel, pak nejblíže, jak se dostaneme k Pixelu 5a s 5G, může být alespoň prozatím v rozšířené realitě.

I když je dostupnost omezená, chceme vědět, jak se na zařízení cítíte, když je nyní k dispozici pro předobjednávku. Uvažovali byste o nákupu Pixel 5a s 5G, vzhledem k mírným vylepšením oproti Pixel 4a 5G? Nezapomeňte uvést svou odpověď v anketě níže a poté nám dejte vědět proč dolů v sekci komentářů níže.

Google Pixel 5a 5G

Google Pixel 4aTicWatch Pro 3

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment