Pixel 6 se znovu ujal vedle prezentace Material You

Dnes, uprostřed nejnovějšího vydání Androidu 12 Beta, Google uvolnil svůj první nový obrázek Pixelu 6 od srpnového představení telefonu spolu s oslavou designu Material You, který bude mít na tomto telefonu svůj správný debut.

Příspěvek na Instagramu na oficiálním účtu Made by Google nám poskytuje nejnovější pohled na Pixel 6 v pestré řadě zařízení. Je to poměrně pozdní, ale stále dobře udělané rozehrání memů, které se minulý týden staly virálními kolem obalu alba Drakeovho nového alba, certifikovaného Lover Boy. Titulek Google zní 淐certifikovaní milovníci pixelů.

V každém případě tento příspěvek velmi oslavuje nová témata Material You v Androidu 12 a používá různé barvy na zařízeních Pixel 6 k předvedení různých témat. Všude je zobrazeno mnoho widgetů, včetně jednoho z nových widgetů hodin, které jsme dnes viděli v beta verzi 5. Existují i ​​další pro Disk Google, Keep, počasí a úhledný hudební widget, ale není jasné, zda tyto další jedinečné návrhy budou skutečně někdy vydány.

Všechna data na různých widgetech na těchto obrázcích ukazují na 淭úterý 19., který v letošním kalendáři připadne na 19. října. To je v rámci 渇všechny časové osy, které Google dříve poskytl, a je to plně věrohodné, ale jako vždy by mělo brát s rezervou.

Leave a Comment