Pixel, Nexus Tlačítko „Heck for update“ bude konečně fungovat s aktualizací služeb Google Play v roce 2018

Již v září zaměstnanec společnosti Google poznamenal, že tlačítko „Zkontrolovat aktualizaci“ na zařízeních Pixel a Nexus bude fungovat tak, aby nabídlo všechny dostupné OTA ke stažení. V posledních měsících tomu tak zjevně nebylo, ale v roce 2018 to konečně bude fungovat.

Problém ve službách Google Play však tuto funkci „znovu porušil“, i když byl konečně opraven. Tento problém byl způsoben „nekompatibilitou API mezi kódem aktualizace systému a kontrolním kódem“.

Tlačítko nyní interně funguje pro zaměstnance společnosti Google, přičemž společnost slíbila zlepšit „proces testování, který umožnil proklouznout tuto nekompatibilitu“. Kvůli plánování na konec roku však bude veřejnosti k dispozici až příští rok s budoucí aktualizací služeb Google Play.

Tato funkce bude fungovat pro zařízení Pixel a Nexus a také další telefony a tablety, které používají systém OTA společnosti Google. Pohodlně se nejedná o spolehnutí Oreo, pouze o nadcházející aktualizaci služeb Play.

AKTUALIZACE: Aktualizace Služeb Google Play poté, co jsem to zveřejnil, tuto funkci znovu porušila. (Nekompatibilita API mezi kódem aktualizace systému a kódem Checkin, pokud vás zajímají podrobnosti: chyby zahrnující dvě samostatné pohyblivé části jsou často nejzáludnější.) Toto bylo interně znovu opraveno, ale dost pozdě na to, aby to bylo příští rok než to bude znovu fungovat pro nezaměstnané společnosti Google. Promiň mi to. Budeme také zlepšovat proces testování, který umožnil proklouznout tuto nekompatibilitu.

Google Pixel

Pixel je menší ze dvou smartphonů navržených, vytvořených a prodávaných společností Google. Používá operační systém Android a je jedním z prvních telefonů, které dostávají aktualizace firmwaru

Google Nexus

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment