Play Knihy, Filmy a Nexus 7! co víc?

Pohyblivé fotografie nejsou tak velké a opravdu nepotřebujete Pixel 2, abyste je získali. Ve skutečnosti samotný Google má aplikaci s názvem Motion Stills, která vám umožní zachytit pohyblivé obrázky. Existují i ​​jiné alternativy. Další funkce fotoaparátu Pixel 2, jako jsou nálepky AR Stickers, již byly přeneseny dříve.

Přirozeně existuje mnoho portů pro fotoaparáty Google s jejich loňskou technologií HDR+. Ukázalo se, že tyto porty dramaticky zlepšují kvalitu obrazu na některých zařízeních mimo Google. Na vlajkových lodích, jako jsou zařízení Essential Phone a OnePlus, a dokonce i na levných smartphonech, jako je Xiaomi Redmi Note 3. Fotoaparát na Pixelu 2 nepředstavuje dramatické zlepšení oproti zařízení Pixel první generace, ale stále jde o zlepšení. Pro další rozšíření této mezery zavádí nové funkce, jako jsou Motion Photos, Retušování obličeje a Portrét.

Se začátkem Nového roku se začalo objevovat mnoho oznámení. Z řady nových technologií oznámených a přislíbených v následujících měsících je určitě něco, co vás zaujalo nebo z čeho jste nadšení.

Pro některé je tím „něco“ nový vlajkový smartphone Samsung Galaxy S8. Nejnovější funkce a specifikace samozřejmě udělají ze sluchátka Samsung na příštích 12 měsíců korunovační klenot a mnozí vědí, s čím se podle pověstí toto zařízení vybaví. Ale možná existuje něco, co lidé nevědí, a v tomto článku vám osvětlíme neuvěřitelně výhodnou dohodu společnosti Samsung se společností Qualcomm.

Pokud sledujete nejnovější zprávy, které se točí kolem Samsungu nebo dokonce smartphonů obecně, pravděpodobně víte, že Galaxy S8 má být uveden na trh s novými procesorovými jednotkami Qualcomm Snapdragon 835. Čip je velmi vyhledávaným majetkem a každý výrobce smartphonů, který připravuje vydání pro rok 2017, by jej chtěl mít ve svých telefonech.

Bohužel pro ty výrobce, kteří mají v úmyslu vydat nový telefon před dubnem (kdy má Samsung Galaxy S8 vypadnout), to nebude možné. Důvodem je to, že Samsung zjevně uzavřel dohodu s Qualcomm, takže je první, kdo obdrží čip pro Galaxy S8.

Google Play

Google byl tedy v posledních několika měsících na indickém subkontinentu docela aktivní a dal Obchodu Play nový příval adrenalinu, takže co ještě přijde? Máme Play Books, které poskytují okamžitý přístup k tisícům knih za překvapivě dostupné ceny, Máme Play Movies, které také umožňují nové způsoby sledování filmů, ale z koho si děláme srandu? vše, na co jsme čekali, bylo, že 楶lay Devices přijdou do naší lidnaté země, a je to tady! Ne úplně, ale brzy přibudou další!

Pokud jste však věnovali pozornost, chování společnosti Google vůči Indii se v poslední době drasticky změnilo. Před rokem IndianDevelopers nemohli dokonce zveřejňovat placené aplikace v obchodě Play, nebo spíše na Android Marketu, zařízení Nexus nebyla v Indii nikdy dostupná a nikdy nebyla má veškerou úžasnost Google, kterou mají například USA. Ale to vše se změnilo, protože Google stále více miloval. Zdá se, že Google konečně rozpoznal potenciál Indie, co?

Co se změnilo, jsou tyto věci:

    Indičtí vývojáři povolili placené aplikaceVíce událostí Google !Lokalizace a personalizace Google speciálně pro indické pobřeží.Knihy Play !Filmy Play !Zařízení Play! Zatím pouze Nexus 7.

Ale počkej! Tohle je jen začátek! Tady je, co ještě přijde:

    Další zařízení Play Nexus 4, Nexus 10!Play Music Konečně můžete nahrát svou hudbu a přistupovat k ní odkudkoli !Peněženka Google! NFC kdokoli? Google VoIP a volání

Ale Wedon neočekává, že se to všechno stane velmi brzy, ale stane se. Očekáváme, že přijde brzy, velmi brzy, je Nexus 4 a Nexus 10. A naše interní zdroje naznačují, že to brzy přijde a Google usilovně pracuje na tom, aby nám je přinesl. Je to jen hra 榳ait a dívat se od této chvíle! Doufejme a modleme se, abychom si brzy užili potěšení z levného supertelefonu. Koneckonců, Nexus je Nexus.

Řekni nám, co si myslíš! Chybělo nám něco? Dejte nám vědět v komentářích!

Související příspěvky

Leave a Comment