Každou minutu je na YouTube nahráno pět set hodin videa, takže doslova nikdy nebudete moci sledovat vše. Skutečnou výzvou je třídění všeho, co máte mohl sledujte a rozhodujte se, co zní dobře – jako za starých časů televize.

Proč nemůžete surfovat po internetu po kanálech tak, jak jste byli zvyklí surfovat po kabelových kanálech? To je otázka, na kterou se snaží PlutoTV odpovědět, a odvádí docela dobrou práci. Existují živé televizní stanice, včetně The Weather Network a Bloomberg News. Existují však také „kanály“, které nabízejí videa, která můžete najít jinde online, upravená do formátu, který je jako listování v televizi. A co je nejlepší: je to zcela zdarma (a legální).

Jak funguje Pluto.TV

To vše je těžké vysvětlit, takže se podívejte na desktopovou aplikaci, která je k dispozici pro Windows i Mac:

Jak můžete vidět, sleduji The Weather Network…z nějakého důvodu. Je to živé vysílání tohoto kanálu, stejně jako byste viděli na kabelu. Pod videem je průvodce epizodami, podobný tomu, na jaký jsou zvyklí předplatitelé kabelové nebo Sling TV, ale většina „kanálů“ nabízí obsah z jednoho zdroje po celý den. Například existuje kanál, který neustále ukazuje Mystery Science Theatre 3000. Je to úžasné. Takto to vypadá v aplikaci Roku:

Existují podobné kanály pro klasické kreslené filmy, technologické novinky a známé internetové značky jako Cracked, Nerdist a The Onion. Existuje kanál se standup comedy, kanál s právě neúspěšnými videi a několik kanálů s týdenní „pomalou“ televizí, která vám umožní sledovat věci, jako je vlak projíždějící Norskem v reálném čase. K dispozici jsou živé záběry zvířat a četné kanály se starými karikaturami. Zde jsou kompletní seznamy kanálů, pokud jste zvědaví.

reklama

Toto zcela nenahradí kabelový balíček a nebude to jediné místo, kam půjdete sledovat video. Ale je to skvělá aplikace, kterou můžete mít po ruce pro chvíle, kdy nevíte, co chcete sledovat, a nechce se vám procházet Hulu/Netflix/Amazon.

Jak začít sledovat Pluto.TV

Pokud jste na počítači, je snadné začít: jednoduše přejděte na stránku Pluto.TV a klikněte na tlačítko „Sledovat nyní“. V našich testech se stránka vůbec odmítala načíst, pokud máte nastavený blokovač reklam, takže pokud se vám nedaří stránky načíst, je to pravděpodobně důvod. K fungování budete také potřebovat nainstalovaný Flash pro některé, ale ne všechny kanály.

Existují aplikace pro uživatele Windows a Mac, ale obě se zdají být o něco víc než prohlížeč spouštějící aplikaci ve vlastním okně.

Místo, kde je Pluto.TV opravdu zajímavé, je ve skutečné televizi a existují aplikace pro téměř každou platformu, kterou si dokážete představit:

 • Rok
 • Amazon Fire TV
 • Apple TV
 • Android TV
 • Chromecast
 • televizory SONY
 • televizory Samsung
 • Televizory Vizio

Existují také verze pro Android a iOS, takže v podstatě máte pokrytí na každé platformě. Zde jsou odkazy na všechny verze aplikace; stačí kliknout na platformu, kterou používáte, abyste mohli začít. Všimněte si, že existují různé verze pro PC a mobilní zařízení v závislosti na tom, zda sídlíte ve Spojených státech, a že diváci mimo Spojené státy uvidí méně kanálů. Jde o právní záležitost: Pluto nemá práva na obsah na všech trzích. Doufejme, že se to změní, jak bude služba nadále růst, ale prozatím to stojí za zhlédnutí bez ohledu na to.

ČTĚTE DALŠÍ

 • › Jak omezit váš Chromebook na určité uživatele
 • › Jak změnit svůj Yahoo! Heslo k účtu
 • › Jak používat Google Maps Music Controls pro Spotify, Apple Music nebo YouTube Music
 • › Jak rychle začít s poznámkami ke schůzce v Dokumentech Google
 • › Jaké jsou rychlosti čtení/zápisu a proč na nich záleží?