Ponořte se do Cypress Falls ve Wimberley, Texas

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Wimberley v Texasu má mnoho skvělých atrakcí pro letní cestovatele, jako jsou obchody se starožitnostmi, outdoorové aktivity, jako je podšívka na zip a turistika, a řada přírodních koupališť. Nicméně jedna plavecká díra by měla být přidána do vašeho seznamu letních úkolů, Cypress Falls. Nyní mohou být Blue Hole a Jacob檚 Well považovány za nejoblíbenější místa ke koupání ve městě Wimberley, ale místní obyvatelé i turisté sužují horko u Cypress Falls po celá desetiletí.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Toto přírodní koupaliště bylo vytvořeno přehradou na Cypress Creek. Přehrada vytvořila malý vodopád, odtud název Cypress Falls. Nyní může být v horských oblastech Texasu v letních měsících 100 stupňů Fahrenheita, ale Cypress Falls je napájen jarem, takže teplota vody zůstává chladná. Samotný potok je ve skutečnosti napájen z podzemního pramene Jacob檚 No, takže počítejte s čistou vodou a bez velkých výkyvů teplot v průběhu roku.

Na rozdíl od Wimberley – jiných hlavních plaveckých jamek, Cypress Falls není jen koupaliště. Nedaleko návštěvníci najdou kavárnu, která prodává úlitby a grilování, spolu s 18jamkovým golfovým hřištěm a chatou s 20 pokoji. Rezervujte si noc v Cypress Falls Lodge, abyste z tohoto místa udělali víkendový útěk. Někteří lidé se do této nádherné lokality opravdu zamilují, a proto se svatby často konají poblíž Cypress Falls v Cypress Falls Lodge.

Cypress Falls se tedy ve skutečnosti nachází uvnitř Cypress Falls Event Center and Lodge. Nemusíte však být hostem chaty, abyste si zde mohli užívat. Za pouhých 6 $ vám denní permanentka umožňuje přístup k této nedotčené a čisté koupališti.

Plavecká díra není jediná věc, která vás napadne, když místním zmíníte vodopád 淐ypress Falls. Cypress Falls a Cypress Creek jsou domovem 淓agle Rock, ikonického vápencového skalního útvaru, který byl přirozeně vytesán samotným potokem. Tato oblast byla ve skutečnosti kdysi označována jednoduše jako 淓agle Rock.滭/p>

Až se příště ocitnete v půvabném městečku na kopci Wimberley, rozhodněte se navštívit Cypress Falls a osvěžit se v těchto pramenitých vodách. Je to skvělý cíl po dlouhém dopoledním nakupování na náměstí Wimberley nebo relaxačním golfu ve vesnici Woodcreek.

Informace o Cypress Falls:

Adresa: 1 Woodcreek Circle, Wimberley, Texas 78676Telefonní číslo: 512-847-6480Webová stránka: http://www.wimberley.org/member/userprofile/gjonesPoplatek: náramek 6 USD za jednodenní vstupenku

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Hilton La Romana All-Inclusive Resort | Ušetřete 20 %

Ušetřete 20 % | Hilton Rose Hall All-Inclusive resort

Sleva 200 $ 5denní vše vč. Útěk za 2 s kódem VIP200

Yucatan All-Inclusive Resort | Ušetřete až 20 %

Ušetřete 20 % | All-inclusive resort Hilton Playa del Carmen

Ušetřete až 20 % | Hilton La Romana All-Inclusive Resort

Ušetřete až 2 000 $ na letenkách

Sleva až 65 % na sandály + okamžitý kredit až 1 000 $

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment