Popadněte hru „Into The Breach“, alias Giant Robot Chess, zdarma v obchodě Epic Games Store

Podmnožina her

Epic Games Store pro PC pokračuje ve své týdenní nabídce. Některé týdny jsou lepší než jiné a tento je opravdu velmi dobrý: Můžete se chytit Into The Breach pro nic, nula, nada. Into The Breach je vynikající tahová strategická hra, kterou jsme vybrali jako jednu z nejlepších her roku 2018 (která nepotřebovala grafickou kartu).

Into The Breach je často popisován jako „obří robotické šachy“, a to je docela dobrý způsob, jak to shrnout. Ovládáte až tři roboty najednou, pohybující se po velmi malé tahové mřížce a udeřit obří mimozemské brouky do obličeje. (Můžete je také střílet a přepínat, ale děrování je skvělé, jak je prozkoumáno v dokumentu Pacifický okraj).

Různé stroje mají různé zbraně a je možné předvídat docela základní pohyby brouků, aby si navzájem ublížili nebo se dostali do ekologických pastí. Ve skutečnosti, jak jsou herní fáze postupně obtížnější, ani vaši plně vylepšení mechové vám nebudou stačit a budete se muset spolehnout na strategické umístění mimozemšťanů, abyste změnili jejich silné stránky na slabé.

Podmnožina her

Jak se budete přesouvat z bitevního pole na bojiště, získáte přístup k vylepšenému vybavení a zkušenějším strojním pilotům. Trestající obtížnost znamená, že budete pravděpodobně muset několikrát restartovat, ale díky některým sci-fi buzzwordům si můžete do každé nové hry vzít svého nejlepšího pilota a vyzkoušet různé kombinace několika desítek robotů, abyste našli nejlepší synergii. strategie obrany planety.

Snaž se Into The Breach. Do čtvrtka 17. září je na Epic Games Store zdarma. Je také k dispozici na Switch nebo Steam (pokud nenávidíte Epic) za velmi slušných 15 $.

Leave a Comment