Pornhub vydává alternativní distribuční panel pro Android

Není to tak dávno, co bylo pro vývojáře jednoduchým úkolem najít aktuální informace o tom, jaké procento zařízení Android používá jednotlivé verze operačního systému. Nyní, když Google již důsledně neaktualizuje řídicí panel distribuce Androidu, musíme se obrátit na alternativní zdroje, jmenovitě Pornhub.

Zaznamenali lidé naAndroid AuthorityPornhub vydal svůj 2019 Year in Review (samozřejmě NSFW) a mezi podivnými statistikami ukazujícími vše, co jste pravděpodobně nikdy nechtěli vědět o divácích Pornhubu, je část o zařízeních, která lidé používají. První sdílená pozoruhodná statistika je, že používání Androidu se snížilo, zatímco iOS se zvýšil, takže iOS je nejpoužívanějším mobilním operačním systémem pro procházení Pornhubu.

O něco níže však zjistíte, že Pornhub také převzal plášť distribuce Androidu. Poměrně rychle si všimnete, že statistiky zobrazené v grafu Pornhub nevypadají jako ty, které jsou vidět v oficiální verzi Google. Rozdíl je v tom, že oficiální distribuční panel zobrazuje všechna „aktivní“ zařízení Android, což zahrnuje všechny druhy podivných Androidů, jako jsou podniková a průmyslová zařízení, kiosky a digital signage. Pornhubův graf, jak byste očekávali, měří pouze ta zařízení, která procházela jejich stránky.

distribuční čísla pro Android z května 2019

Největší díl koláčového grafu zabírá Android Pie, který běží na 48 % měřených zařízení. Je smutné, že letošní Android 10, označovaný v grafu jako „Q“, váží pouze 2 % návštěvníků Androidu na Pornhubu nebo méně než polovinu počtu Androidů poháněných Lollipopem, které se stále používají.

Android Authority také poukazuje na to, že ve srovnání se statistikami Pornhubu za rok 2018 zaznamenal Android Pie rok po vydání výrazně vyšší přijetí než Android Oreo (48 % oproti 41 %). To dále demonstruje úspěch Project Treble, snahy společnosti Google, počínaje Oreo, usnadnit vývoj a poskytování aktualizací Androidu výrobcům OEM. To znamená, že distribuce Androidu je stále rozpačitá ve srovnání s úspěchem Applu při získávání zářijové aktualizace iOS 13 na 71 % zařízení.

Android

Nejnovější zprávy pro Android. Získejte nejnovější informace o aplikacích, operátorech, zařízeních a dalších!

Android 10

Kyle je autor a výzkumník pro , se zvláštním zájmem o produkty Made by Google, Fuchsia a Stadia.

Máte tip nebo si chcete popovídat? Twitter nebo e-mail. [email protected]

Nejlepší ChromebookyRecenze Nest Wifi

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment