Pozorování velryb v Puget Sound – Co dělat ve Washingtonu

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Pokud jste vždy chtěli vidět velryby ve volné přírodě, pacifický severozápad je tím místem, kam se vydat, a Puget Sound Express nabízí jedny z nejlepších zážitků v okolí se zaručenými výlety za pozorováním velryb, které odjíždějí z Port Townsend na severním cípu ostrova. Olympic Peninsula a Edmonds, který se nachází severně od Seattlu.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Tato oblast byla nazývána 淎americké Serengeti, s některými z nejvyšších světových koncentrací velryb, delfínů a dalšího mořského života. Velkým hitem jsou kosatky, neboli kosatky, ale k vidění jsou i velryby šedé, norky a keporkaky, ale i tuleni, lachtani, orli bělohlaví a mnoho dalších tvorů.

Prohlížet si tato zvířata tam, kde by měla být, ve volné přírodě, je mnohem příjemnější zážitek, než je vidět uvízlá v nádrži nebo nucená vystupovat před publikem. Projekt Whale and Dolphin Conservation odhaduje, že velryby narozené v zajetí se dožívají v průměru pouze 4,5 roku, což je číslo odvozené od skutečnosti, že mnoho kosatek v SeaWorldu zemře dříve, než dosáhnou druhého desetiletí. Ve volné přírodě se obvykle dožívají 60 až 80 let – navzdory tvrzení SeaWorld, že je to pouhých 25 až 35 let, což je přibližně stejná délka života jako v zajetí. Jedna slavná velryba známá jako babička nedávno zemřela ve věku 105 let.

Váš zkušený průvodce vám poskytne nejrůznější zajímavé informace o velrybách a dalších zvířatech, které na exkurzi uvidíte. Samozřejmě, vrcholem je vidět je skákat z vody, což je chování zvané porušení, které vypadá, jako by skákali radostí.

Tady venku, pravděpodobně jsou.

Zatímco mnozí mají dojem, že tato aktivita je k dispozici pouze v létě, existuje celá řada příležitostí po celý rok a některé z nejlepších pozorování velryb se konají na jaře.

Březen a duben přinášejí možnost připojit se k turné za šedými velrybami a od konce dubna do konce října jsou nabízeny čtyřhodinové zaručené výlety za pozorováním velryb. K dispozici jsou také celodenní výlety na ostrov San Juan spolu s řadou dalších možností.

Puget Sound Express

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Ušetřete 20 % | Hilton Rose Hall All-Inclusive resort

Ušetřete až 2 000 $ na letenkách

Ušetřete 20 % | All-inclusive resort Hilton Playa del Carmen

Sleva až 65 % na sandály + okamžitý kredit až 1 000 $

Sleva 200 $ 5denní vše vč. Útěk za 2 s kódem VIP200

Hilton La Romana All-Inclusive Resort | Ušetřete 20 %

Yucatan All-Inclusive Resort | Ušetřete až 20 %

Ušetřete až 20 % | Hilton La Romana All-Inclusive Resort

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment