Praktické detaily Pixelu 4 XL „Odemknutí obličejem“, zadní povrch, další

Pixel 4 a 4 XL jsou v tuto chvíli důkladně propuštěny, ale proud informací stále přichází. Nyní stránka s názvem Nextrift poskytla Pixelu 4 XL v „Jasně bílé“ úplné praktické zpracování a podrobně popisuje mnoho aspektů telefonu, kterým jsme dosud nevěnovali velkou pozornost…

Ale musím být upřímný: textura zadního panelu není taková, jakou jsem očekával. I když todělá mají matnou texturu, je to velmi světlá povrchová úprava až do bodu, kdy působí téměř jako běžné sklo.

Stránka také podrobně popisuje „Odemknutí obličejem“ a jeho různé možnosti v aplikaci Nastavení. Zjevně si můžete přizpůsobit mnoho možností funkce. Můžete si vybrat, zda chcete odemykání obličejem používat k odemykání telefonu, přihlašování do aplikací a platbám a pouze k úplnému přeskočení zamykací obrazovky. Při používání odemykání obličejem v aplikacích můžete také vyžadovat otevřené oči (nebo ne) nebo vždy vyžadovat „potvrzení“.

Proces nastavení a funkce jsou zjevně velmi podobné Face ID společnosti Apple, ale už jsme věděli, že:

Jakmile je funkce nastavena, stačí k odemknutí Pixelu 4 XL letmý pohled a zdá se, že funguje i v tmavším prostředí. Pokud by však byl telefon položen na stole, nebyl by schopen rozpoznat můj obličej. Musel bych se dívat přímo do telefonu, aby biometrické zabezpečení udělalo své.

Rozhodně zde není žádný snímač otisků prstů, pokud by vás zajímalo:

Když už mluvíme o biometrii, je to odemknutí obličejempouzemožnost biometrického zabezpečení dostupná u Pixelu 4 XL. To je pravda, tento telefon nemá čtečku otisků prstů. Neexistuje žádný snímač otisků prstů na obrazovce, dokonce ani konvenční kapacitní.

google-pixel-4-xl-early-hands-on-11-1024x576 google-pixel-4-xl-early-hands-on-1-1024x576

Tato stránka také porovnává výkon fotoaparátu telefonu s Galaxy S10+ a přišla ohromená. Stojí za to připomenout, že v tomto telefonu běží předběžný software a nejedná se tak úplně o vědecký test.

Po pořízení několika snímků telefonem se však výkon fotoaparátu nemusí líbit každému. Posuďte sami pomocí těchto ukázkových snímků, které jej porovnávají se Samsungem Galaxy S10+.

Stránka uvádí, že Motion Sense, nová funkce poháněná radarovým senzorem Soli, nebyla povolena na jejich předběžné verzi. U této funkce je stále TBD!

Google Project Solion the Pixel 4 XL je obzvláště zajímavý, který umožňuje ovládání pohybem. Bohužel tato funkce není povolena na mé předběžné verzi, takže jsem ji nemohl otestovat

Na webu bylo samozřejmě také více fotografií jejich bílé jednotky, které lze sdílet:

google-pixel-4-xl-early-hands-on-12-1024x576 google-pixel-4-xl-early-hands-on-5-1024x576 google-pixel-4-xl-early-hands-on-8-1024x576

Pokud jste to nesledovali, Pixel 4 a Pixel 4 XL budou mít 5,7palcové a 6,3palcové OLED displeje s frekvencí 90 Hz, dvě zadní kamery 12MP a 16MP a přinesou Snapdragon 855 6GB RAM, a možnosti úložiště 64 GB a 128 GB.

Pixel 4 a 4 XL nejsou jediná zařízení, která Google oznámí na své akci 10/15 v New Yorku. Očekáváme také, že společnost předvede 2. generaci svého chytrého reproduktoru Nest Mini, nový Nest Wifi a potenciálně i 2. generaci Pixelbooku. Nezapomeňte se podívat na náš úplný souhrn očekávání, kde najdete všechny podrobnosti.

Aktualizace…

Google Pixel 4

Kupte si PixelbookKupte si Chromecast

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment