Přejetím prstem dolů po zařízení Nest Hub získáte přístup k ovládání domácnosti

V říjnu společnost Google spustila velkou inovaci pro chytré displeje Assistant, které organizovaly klíčové funkce na vyhrazených kartách a přidaly tmavé téma. Zatímco ve většině ohledů šlo o vylepšení oproti předchozímu designu, staré uživatelské rozhraní Nest Hub mělo jednu výhodu, pokud jde o rychlý přístup k ovládání domácnosti.

Toto rozhraní bylo odstraněno, když se Smart Displays přepnuly ​​na svislé rozvržení karet, i když uživatelé mohli stále přejetím nahoru získat pruh systémových ovládacích prvků pro jas, hlasitost, DND, alarmy, zpětnou vazbu a nastavení. Místo toho jste museli nejprve klepnout na „Vaše ráno/odpoledne/večer“ a buď dvakrát přejet doleva, nebo přesně trefit pravou část v horní liště.

Během několika posledních dní Google v tichosti vrátil možnost přejetím prstem dolů z horní části Nest Hubu otevřete kartu „Ovládání domácnosti“. Funguje to, když jste na hodinách/rámečku nebo na jiných obrazovkách, jako je počasí a ovládání hudby.

Rychlý přístup k ovládání domácnosti vypadá, že se tiše rozšířil na zařízení Nest Hub i Hub Max jako aktualizace na straně serveru, podobně jako minulý týden byly přidány tři nové ciferníky na pozadí. Následuje větší vydání firmwaru Cast 1.52 na začátku minulého měsíce, které představilo budíky Sunrise a několik dalších funkcí.

Google Nest Hub

Chytré displeje Google Assistant

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily společností Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment