Překladač Google Lens se nyní zobrazuje na snímku obrazovky Android 11

Při pořizování snímků obrazovky v systému Android 11+ se v levém dolním rohu zobrazí náhled pro rychlé sdílení nebo úpravy. Na příslušných snímcích obrazovky se zde nyní zobrazuje také návrh překladu z Google Lens.

Spodní list vám umožňuje rychle „Kopírovat vše“ a stáhnout aktuální jazyk pro offline přístup. Snímek obrazovky můžete také rychle odeslat do plné aplikace Překladač Google. Další malá změna spočívá v tom, že návrh „Sdílet“ se v našem případě střídá přes několik nainstalovaných aplikací sociálních médií Instagram a Twitter.

Tato integrace je docela užitečná, i když jsme narazili na jedno nebo dvě chybná místa, kde jakýkoli text spouští čip. U obrázků, na kterých není nic napsáno, se tlačítko Přeložit nezobrazí.

Zdá se, že překlad Google Lens v uživatelském rozhraní pro snímky obrazovky byl nedávno uveden, pravděpodobně s aktualizací služeb přizpůsobení zařízení z tohoto týdne.

Přichází, protože Android 12 pokračuje ve vylepšování tohoto náhledu rohového snímku obrazovky je možné odstranit pouze přejetím prstem, zatímco byl přepracován nástroj Markup a právě přidána alternativní písma pomocí Developer Preview 3.

Android

Nejnovější zprávy pro Android. Získejte nejnovější informace o aplikacích, operátorech, zařízeních a dalších!

Šéfredaktor. Zajímají mě detaily Google a Alphabet. Tipy/diskuse: [email protected]

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment