Přepracování domovské obrazovky Android TV „Discover“ právě vychází

Během své životnosti se Google Android TV dočkal dvou základních návrhů, na kterých společnost postavila. Google TV má v příštím roce nahradit to, co zavedla Android TV, ale nyní Google přináší spoustu těchto zkušeností do současného hardwaru. Domovská obrazovka Android TV se aktualizuje o nová přizpůsobená doporučení, kartu 淒iscover a další.

Počínaje dneškem a v průběhu několika příštích týdnů budou zařízení Android TV vidět aktualizaci domovské obrazovky, která přináší zážitek, který je mnohem bližší tomu, co bylo vidět na Google TV. Není to přesná kopie, ale podobnosti jsou zřejmé.

Největší změnou je, že stejně jako Google TV má domovská obrazovka Android TV tři karty Domů, Objevovat a Aplikace. Hlavní karta Domů (viz výše) funguje velmi podobně jako to, co již Android TV nabízí. Zobrazuje sponzorovaný řádek nahoře s 淔avorite Apps a 淧lay Next níže. Odtud máte řádky plné obsahu z aplikací nainstalovaných ve vaší Android TV.

Android TV také získává novou kartu 淒iscover, která je v tomto prostředí zcela nová. Tato karta nejvíce připomíná Google TV. Stejně jako karta 淔nebo Vy na těchto zařízeních, to, co zde najdete, zahrnuje filmy a televizní pořady, které jsou populární ve Vyhledávání Google, a také personalizovaná doporučení. Pokud však můžeme říci, funkce 淲atchlist, díky které je Google TV tak dobrá, zde nikde není k vidění. Nakonec jsou zde karty aplikací, které zobrazují všechny nainstalované aplikace a také odkaz na obchod Google Play.

Google říká, že tato přepracovaná domovská obrazovka bude spuštěna ve Spojených státech a také v Austrálii, Kanadě, Německu a Francii a další země budou následovat.

To přichází v zajímavou dobu, protože Google již dříve uvedl, že cílem je postupem času převést současný hardware Android TV do uživatelského rozhraní Google TV. Přesto Google dříve tvrdil, že některé funkce nového uživatelského rozhraní budou přeneseny zpět do Android TV, a zdá se, že jde o naplnění tohoto slibu. Svým způsobem to také funguje jako prodleva pro televizory a set-top boxy, které nebudou aktualizovány na uživatelské rozhraní Google TV jako celek.

Leave a Comment