Používáte Windows Vista nebo XP a chcete, aby Windows 7 AeroSnap dobrota na vašem vlastním systému? Pak se k nám připojte a podíváme se na AeroSnap pro Windows Vista a XP.

Poznámka: Vyžaduje rozhraní .NET Framework 2.0 nebo vyšší (odkaz je uveden ve spodní části článku).

Založit

Co přesně dělá AeroSnap, můžete se zeptatere je citace přímo z webu:

淎eroSnap je jednoduchá, ale výkonná aplikace, která vám umožňuje změnit velikost, uspořádat nebo maximalizovat okna plochy pouhým přetažením. Jednoduše přetáhněte okno na stranu plochy, abyste jej přichytili, nebo jej přetáhněte nahoru pro maximalizaci. Když jej přetáhnete zpět na poslední pozici, obnoví se poslední velikost okna.滭/em>

Jakmile dokončíte instalaci AeroSnapu a poprvé jej spustíte, jediná položka, která bude viditelná, je ikona 淪ystem Tray Icon? Než půjdete dále, měli byste si chvíli prohlédnout a provést požadované úpravy v možnostech 淥?

Poznámka: AeroSnap funguje s více monitory.

reklama

Možná budete chtít, aby se AeroSnap pokaždé spustil se systémem Windows, ale opravdu pěkné nastavení, které zde můžete povolit, je 淪nap Preview? Pokud používáte AeroSnap na Vista a máte povoleno Aero, bude to opravdu pěkné.

Druhá část může být zajímavá pro ty, kteří by chtěli povolit funkci klávesových zkratek. Jeden bod, který stojí za zmínku na této obrazovce, je, že nejvyšší počet pixelů od okraje obrazovky, pro který můžete nastavit AeroSnap, je 20 pixelů.

AeroSnap v akci

AeroSnap se velmi snadno používástačí chytit horní část okna aplikace a přetáhnout jej doleva, doprava nebo do horní části obrazovky. Protože jsme to nainstalovali na Windows Vista, ujistili jsme se, že povolíme 淪nap Preview v 淥ptions? Začali jsme přetažením okna Firefoxu 3.7 směrem dolevakdyž jsme se dostali blízko okraje obrazovky, můžete vidět, že levá polovina obrazovky se dočasně překryla?

Poznámka: Náhled 淪nap se zobrazuje u levého a pravého pohybu, ale ne u horního pohybu.

Uvolnění Firefoxu to zachytilo přímo do 渟haded přes část obrazovky. Skvělá věc na AeroSnap je, že je opravdu snadné vrátit okno aplikace do původní velikosti, stačí jen kliknout a uchopit horní část okna aplikace.

Přesunutí Firefoxu směrem k horní části naší obrazovky a?/p>

Rychle zapadne do vyplnění obrazovky. Jedna věc, které jsme si všimli, je, že okno se nemaximizovalo podle funkce pro tlačítko v pravém horním rohu.

Přetáhněte nyní směrem k pravé straně?/p>

reklama

A šup! Zastrčené vše pěkně a úhledně Okna aplikace můžete minimalizovat na hlavní panel a po opětovném nastavení se vrátí do své předchozí oblasti pro zdřímnutí.

Závěr

Pokud jste chtěli přidat Windows 7 檚 AeroSnap do svých systémů Vista a XP, měli byste tuto aplikaci rozhodně vyzkoušet. AeroSnap se velmi snadno nastavuje a ovládá?/p>

Odkazy

Stáhněte si AeroSnap pro Windows Vista a XP

Stáhněte si rozhraní .NET Framework

ČTĚTE DALŠÍ

  • › Jaké jsou rychlosti čtení/zápisu a proč na nich záleží?
  • › Co je trhání obrazovky?
  • › Co je to Bid Sniping na eBay a jak ho porazím?
  • › Co znamená „IANAD“ a jak jej mohu používat?
  • › Jak zobrazit historii sledování produktů na Amazonu