Problémy se sdílením spamu na Disku Google jsou „prioritní“, aby byly opraveny

Disk Google je vynikající platforma nejen pro ukládání, ale také sdílení souborů a spolupráci na nich. Vyskytl se však problém se spamem, který se skrývá na očích, a nyní společnost hodlá vyřešit stížnosti v této oblasti pomocí Disku Google.

Zaznamenal Jak na to GeekSystém sdílení Disku Google má již nějakou dobu problém, který jej činí náchylným k spamu.

Problém je v podstatě v tom, že kdokoli s vámi může sdílet jakékoli soubory, pokud má vaši e-mailovou adresu, a vy je nemůžete ze svého účtu úplně odstranit. Sdílení souboru s někým jiným nevyžaduje jeho svolení a oni nemohou plně odstranit všechny stopy tohoto sdíleného souboru nebo složky. Tlačítko 渞odstranit jej pouze skryje ze zobrazení, přičemž daný soubor se stále zobrazuje ve vyhledávání a dalších oblastech.

Naštěstí je na tom Google. Mluvčí potvrdil, že prioritou je provést změny v tom, jak Disk Google zpracovává sdílení, konkrétně v předcházení spamu. Jak to společnost plánuje udělat, je však stále do značné míry nejasné.

U naprosté většiny uživatelů fungují výchozí oprávnění ke sdílení na Disku tak, jak mají. Bohužel tomu tak nebylo u této uživatelky a za její zkušenost se upřímně omlouváme. S ohledem na tento problém vyhodnocujeme změny v našich funkcích pro spam, zneužívání a blokování, které zabrání tomuto druhu aktivity na Disku. Uživatelé, kteří mají podobné problémy, se mohou mezitím ze složky odebrat a složka by se neměla znovu objevit na Disku 淢y nebo 淪hared with Me, pokud ji znovu nenavštíví.

Leave a Comment