Prodej ovladače Stadia snižuje cenu o 20 $

Možná nejlepší způsob, jak hrát Google Stadia, je používat vlastní hardware společnosti. Balíček Stadia Controller + Chromecast Ultra obvykle stojí 99 $, ale před oznámením nových her je v prodeji Stadia Premiere Edition.

Pozoruhodné je, že samotný ovladač Stadia je v rámci tohoto prodeje také snížen na pouhých 55,20 $, což je skvělá nabídka pro ty, kteří nepotřebují Chromecast Ultra nebo si chtějí vyzvednout náhradní.

Stadia běží na všem od počítačů po smartphony Android, ale jediný oficiální způsob, jak ji nyní přenést na velkou obrazovku, je přes Chromecast Ultra. Pomocí kódu pro rychlé párování po úvodním nastavení můžete propojit ovladač Stadia se svým Chromecastem Ultra a během několika sekund získat hraní s nízkou latencí pro velké hry, jako jsou Marvel’s Avengers, Baldur’s Gate 3, DOOM: Eternal, NBA 2K21 a mnoho dalších. . Brzy Google Stadia také přidá Cyberpunk 2077.

Premiérová edice Stadia přináší Stadii do vašeho televizoru. Zahrnuje Google Chromecast Ultra pro streamování her do vašeho televizoru a ovladač Stadia pro pohodlné vyzvednutí a hraní.

Tento výprodej ovladače Stadia a Chromecastu Ultra přichází v první den „Good Stuff“, třídenní akce, kde Google brzy oznámí zcela nové hry na Stadii.

H/t: Zataženo s možností her

Stadia

Stadia je streamovací služba, která využívá cloud Google k poskytování AAA her online.

Ovladač Google Stadia

Ovladač Stadia se připojuje přímo k Wi-Fi a je to jediný nový hardware společnosti Google pro službu streamování her.

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment