Prohlídka vinařské stezky Severní Karolíny v údolí Yadkin

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Červené víno nebo bílé víno? Proč ne obojí? Milovníci vína z obou stran se shodnou na jednom – údolí Yadkin v Severní Karolíně je domovem jedněch z nejlepších vín na východním pobřeží. Jako státem první federálně schválená americká vinařská oblast (AVA) je vinařská země Yadkin Valley jedinečná v tom, že se neomezuje na původní odrůdy hroznů Muscadine a Scuppernong. Díky rozsáhlému vinařskému výzkumu je nyní tato oblast schopna úspěšně umístit i mnoho evropských odrůd.

Vzhledem k tomu, že údolí Yadkin je domovem více než dvou desítek komerčních výrobců vína, často se účastní akcí společně, takže je pro milovníky vína ještě jednodušší je všechny zažít. Od malých rodinných vinařství, jako je Laurel Grey, až po větší vinice inspirované Toskánem, jako je Raffaldini, je tu něco pro každý rozpočet a chuťové buňky.

Navíc se spoustou doplňků v této oblasti, jako je umění a řemesla, turistika, restaurace a malebné penziony se snídaní, chcete svou návštěvu proměnit ve víkendový útěk.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Návštěva Raffaldini Vineyards vás magicky přenese do Toskánska od chvíle, kdy zahlédnete vilu na kopci, která slouží jako degustační místnost vinařství, obchod a prostor pro akce. Ale zážitek pokračuje, jakmile ochutnáte jejich vína. Jejich vína využívající odrůdy jako Petit Verdot, Vermentino, Montepulciano a Sangiovese jsou tím nejbližším, co najdete od jejich evropských protějšků. Než odejdete, nezapomeňte si na cestě z obchodu vzít láhev omáčky na těstoviny Sangiovese nebo brownie s vínem, aby vaše italské dobrodružství mohlo pokračovat doma.

Laurel Grey se nachází v krásné rozlehlé krajině v údolí Yadkin Valley a je oceněné rodinné vinařství, ve kterém se budete cítit, jako byste navštívili staré přátele. Majitelé, Benny a Kim Myersovi, jsou vždy nablízku, aby odpověděli na otázky a mohou dokonce uspořádat vaši degustaci, pokud budete mít štěstí. Jejich vína, která zahrnují vše od suchých bílých a červených až po lahodná dezertní vína, jsou z 90 % vypěstována a lahvována, což znamená, že pokud si chcete něco vzít domů, musíte si je koupit v degustační místnosti nebo online z jejich webových stránek. .

Windsor Run Cellars je jediné vinařství v Severní Karolíně s lihovarem pod stejnou střechou. Kromě umístění 30 tanků na víno z nerezové oceli jsou v jejich zařízení o rozloze 18 000 čtverečních stop také dvě destilační zařízení, která poskytují vysoce kvalitní brandy, spolu s jejich slavnými fortifikovanými víny (víno s přidanou brandy). Chcete ochutnat některé z jejich jedinečných směsí, jako je Cherry Smash (vzpomeňte si na Cheerwine with kick), Apple Mead – skvělá pochoutka na svátky a Island Holiday, ovocný taxík, ve kterém se budete cítit jako v pláž.

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Letecká a 29denní prohlídka Afriky s plavbou po Nilu | Ušetřete 38 %

Letecká a 9denní prohlídka Egypta s plavbou po Nilu | Ušetřete 26 %

Ušetřete 45 % | Letecký a 9denní zájezd do Irska

Letecký a 11denní výlet do Peru

Extra sleva až 500 $ | Letecká a 15denní Kostarika + Peru

Letecký a 10denní zájezd do Itálie | Ušetřete 43 %

Časově omezený | Až 20% sleva na cesty vzduchem 2022

11-NT Alaska Cruisetour s kreditem na loď až 750 $

Sleva 400 $ | Letecká a 12denní prohlídka Dubaje a Malediv 2022

Letecký a 25denní výlet do Ekvádoru, Peru a Kolumbie

Letecký a 14denní zájezd do Argentiny a Brazílie | Ušetřete 49 %

Letecká a 16denní prohlídka Indie

12-Nt British Isles 2022 Plavba po Royal Caribbean

Sleva 200 $ s kódem VIP200 | 5denní vše vč. pro 4člennou rodinu

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment