Prožijte znovu dny amerického starého západu v Tombstone v Arizoně

Náš průzkum je redakčně nezávislý, ale za nákupy uskutečněné prostřednictvím našich odkazů můžeme získat provizi.

Kdysi známé jako město, které bylo příliš těžké na smrt, dnes je Tombstone jedním z nejlepších míst v zemi, kde lze znovu prožít dny starého západu. Právě místo, kde se v roce 1881 odehrála legendární přestřelka v OK Corral, 30sekundová přestřelka, ve které se střetli bratři Earpové a Doc Holliday proti Billymu Clantonovi a bratřím McLaurym, návštěva zde nabízí možnost zjistit, kdo vyhrál, a mnohem víc.

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Tady v jižní Arizoně, jen něco málo přes hodinu jihovýchodně od Tucsonu, můžete téměř slyšet hlasité štěbetání vycházející ze salonů, zvuky střelby a buck boardů, které klepají na zaprášený hlavní tah města.

Je to skvělé místo, kde můžete děti přivést k naučnému, ale zároveň fascinujícímu pohledu na část americké historie, s možností vidět skutečné kovboje a být svědky některých nechvalně známých událostí Tombstone právě na místě, kde se tak dávno odehrály.

Seznamte se s mužem, který stojí za legendou, Wyattem Earpem, který se tudy dál toulá, a pokud budete mít štěstí, možná vám i zapózuje. Protože všechny ty oběti přestřelek potřebovaly kam jít, můžete také projevit úctu návštěvou Boothill Graveyard – pokud si troufáte, tedy.

Hřbitov je známý vysokým počtem přízraků. Říká se, že je můžete zahlédnout, jak procházejí starými dřevěnými značkami hrobů a některé byly dokonce zachyceny na film.

Toto je jedno z nejlepších míst, kde můžete být kolem Halloweenu, se všemi druhy aktivit pro rodiny, jako jsou soutěže o kostýmy, vyřezávání dýní a vyprávění strašidelných příběhů u ohně. Pro dospělé, kteří chtějí více strašidelného vzrušení, se můžete nejen podívat na hřbitov Boothill, ale na mnoho dalších údajně strašidelných míst.

Mezi jeho nejstrašidelnější místa patří divadlo Bird Cage Theatre, Big Nose Kate檚 Saloon a Cooper Queen Hotel. Samotné ulice jsou prý chodníky mnoha přetrvávajících duchů. Kovboj je často spatřen, jak přechází silnici v dlouhém černém kabátě poblíž místa, kde byl přepaden a zmrzačen Virgil Earp, přesto se mu nikdy nepodaří přejít ulici, což mnohé vede k přesvědčení, že to může být ve skutečnosti duch samotného Earpa.

Kdykoli v roce si můžete zarezervovat místo na prohlídce Dr. Jay檚 Walking Tour, abyste se blíže podívali na autentickou stránku historie. Stará budova soudu, přeměněná na vynikající muzeum, také odvádí skvělou práci při oddělování faktů od fikce v tomto městě, které je známé svými přehnanými legendami, s řadou exponátů vyprávějících příběh prostřednictvím objektivních svědeckých výpovědí a historických záznamů.

Informace o poloze:

Získejte naše nejnovější rady a nabídky do vaší e-mailové schránky!

Posíláme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

13′ Little Guy Worldwide TAG Max

7-Nt Caribbean – Wonder of the Seas s kreditem na loď 75 $

24′ Forest River 3405 Sandstorm 220RBS

45′ Heartland Cyclone 4100 King

22′ Forest River RV Wildwood FSX 178BHSKX

Ceny 2 za 1 Oceánie + balíček nápojů a další!

17′ Dodge Ram Promaster 2500

Ušetřete až 45 %, bezplatné upgrady na Club Med Resorts!

2 za 1 Business Class Air s Scenic Eclipse

30′ Coachmen RV Freelander 27QB

Sandals Resorts | Sleva až 65 % a kredit až 1 000 $

Letecká a 8denní prohlídka Dubaje a Abu Dhabi | Ušetřete 300 $

36′ Forest River RV Cherokee Grey Wolf 29TE

42′ Coachmen RV Chaparral 373MBRB

29′ Gulf Stream RV Gulf Stream Enlighten 27BHS

A nikdy nezmeškejte jedinou cestovní nabídku!

Pošleme vám náš newsletter s cestovními destinacemi, nabídkami a dalšími!

Brzy se můžete těšit na naše zpravodaje ve vaší schránce.

Vyplňte prosím zvýrazněná pole a pokračujte kliknutím na „Porovnat ceny“.

Příjemný interiér Airbnb

Doporučujeme

Leave a Comment