První OLED počítačový monitor LG je 32palcový 4K Stunner

LG

Je to prostě typické, že: dva týdny poté, co jsem se vzdal svého letitého čekání na to, až se OLED panely konečně dostanou do běžných monitorů, a utrhnu balíček pro herní IPS obrazovku, LG oznamuje svůj první OLED monitor. Dnes byl na virtuální akci CES 2021 odhalen LG UltraFine OLED Pro.

OLED Pro 32EP950 je 31,5palcový 4K displej s USB-C, HDMI a duálními vstupy DisplayPort a také třemi porty USB-A, 90wattovým napájením a polostandardním konektorem pro sluchátka pro připojení externích reproduktorů. Ale to vše je téměř doslovné pozadí samotného panelu obrazovky, o kterém společnost LG tvrdí, že má 99% přesnost barev Adobe RGB a DCI-P3, kontrastní poměr jeden milion ku jedné a „dokonalou“ černou a hluboké HDR, které přichází. s technologií OLED obrazovky.

I když začínáme vídat stále více OLED notebooků, k dnešnímu dni byla na trh uvedena pouze hrstka OLED monitorů, z nichž všechny byly buď podivně malé, obscénně drahé, nebo obojí. Kromě několika OLED televizorů, které se vydávaly za „herní displeje“, většina z nich skončila s výrobou. Proto je oznámení LG tak zajímavé: UltraFine OLED Pro, pocházející jak od plodného výrobce počítačových monitorů, tak od největšího světového výrobce obrazovek OLED, se pravděpodobně dočká alespoň celého výrobního cyklu.

Na základě svého debutu s videem LG cílí tento monitor přímo na profesionály v oblasti tvorby obsahu, nikoli na nadšence z videa nebo hráče. (Říká to, že tam nebyla žádná zmínka o obnovovací frekvenci nebo době odezvy.) Není tam žádné slovo o datu vydání nebo ceně, ale při odhadu aktuálních produktových cyklů LG bych byl ochoten vsadit „někdy v roce 2021“ a „více než 2000 dolarů.”

Leave a Comment