PSA: Slack pro Android mohl prozradit vaše heslo

Kvůli chybě mohl Slack pro Android krátce zaprotokolovat vaše hesla jako prostý text, což znamená, že byste si pravděpodobně měli heslo změnit.

Tento problém, představený 21. prosince 2020, nebyl zachycen a opraven až 21. ledna 2021. Během tohoto 31denního období je možné, že Slack pro Android odhalil vaše heslo v protokolech. Pokud byl váš účet ovlivněn tímto problémem, měli jste také obdržet e-mail od Slacku s žádostí o resetování hesla.

To znamená, že pokud používáte Slack pro Android pravidelně, zejména během dotčeného období, může být bezpečnější jednoduše změnit heslo. Kromě toho budete chtít vymazat úložiště Slack pro Android, aby ve vašem telefonu již nebyly žádné protokoly obsahující potenciálně hesla.

Je to přinejmenším možný přihlásit se do webové aplikace Slack z Chrome pro Android pomocí přepínače „Web pro stolní počítače“, ale bude to nepříjemné a nebude to dotykové.

Zde můžete buď přímo změnit své přihlašovací údaje zadáním předchozího a nového hesla, nebo si můžete poslat e-mail pro obnovení hesla, pokud jste heslo ztratili.

Všimněte si, že se tím odhlásíte z každého pracovního prostoru Slack. Abyste se ujistili, že jsou vaše oznámení stále přijímána správně, budete se muset znovu přihlásit.

Slack

Kyle je autor a výzkumník pro , se zvláštním zájmem o produkty Made by Google, Fuchsia a Stadia.

Máte tip nebo si chcete popovídat? Twitter nebo e-mail. [email protected]

Nejlepší ChromebookyRecenze Nest Wifi

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment