RCS Messages hity Visible, Simple Mobile, pro někoho víc

Dopravci zcela zpackali plány Googlu na zasílání zpráv RCS, takže společnost převzala svůj vlastní přístup. Někteří operátoři však tuto funkci stále poskytují, přičemž někteří uživatelé zpráv Google na platformách Visible, Xfinity Mobile a Simple Mobile hlásí RCS na jejich zařízeních.

Pokud jde o Verizon’s Visible, zdá se, že RCS se již nějakou dobu vydává. Někteří redditoři zmiňují funkcionalitu již před měsícem na zařízeních Pixel. Sdílel také tipér sAP že jeho Pixel, který byl právě přepnut na službu Visible, viděl rychle po nastavení v aplikaci Zprávy Google výzvu týkající se funkce RCS.

Aktualizace: Visible nám říká, že ve skutečnosti RCS na své síti neprovádějí. Není jasné, proč někteří uživatelé tuto funkci stále vidí, a požádali jsme o další objasnění této záležitosti.

Dalším MVNO založeným na Verizonu, který vidí RCS ve Zprávách Google, je Xfinity Mobile. Redditor používající Galaxy Note 8 krátce viděl, že RCS bylo spuštěno v aplikaci Zprávy Google, ale poté rychle zmizelo. Je pozoruhodné, že Verizon ještě nezapnul funkce RCS pro Note 8, takže to může být část důvodu.

A konečně, předplatitelé Simple Mobile také viděli, že některá zařízení získávají funkci RCS prostřednictvím zpráv Google. Zmíněný tipér AP že aplikace Zprávy na jeho zařízení upozornila na dostupné funkce RCS. Další Redditor viděl podobné oznámení, tentokrát na Walmartu Family Mobile, ale proces nastavení nebylo možné dokončit na jejich zařízení.

Doufejme, že toto vše je známkou toho, že američtí dopravci a jejich MVNO potažmo dávají dohromady, pokud jde o RCS. Pokud tomu tak není, alespoň implementace Googlu vypadá solidně.

RCS

Zprávy Google

Fitbit Versa 3Nejlepší smartphony Android

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment