Recenze OnePlus Bullets Wireless 2: Solidní upgrade [Video]

Jedním z odhalení na nedávném uvedení OnePlus byla sluchátka OnePlus Bullets Wireless 2 Bluetooth. Obnovení nesmírně populární, ale mírně chybné OnePlus Bullets Wireless vydané v roce 2018, pokračování vypadá, že se zlepší v mnoha klíčových ohledech.

Doplňují další možnosti sluchátek, které zahrnují cenově dostupné a docela solidní kulky OnePlus Type-C za 20 $ a standardní kulky OnePlus s 3,5 mm připojením.

Krajkový styl nemusí být nijak novým designem, ale OnePlus Bullets Wireless 2 byly navrženy s poloviční myslí na aktivní straně trhu se sluchátky.

Nejprve to uvedeme tím, že miluji pár sluchátek. S docela velkýma ušima je styl přes ucho trochu frustrující, protože sehnat košíčky, které zakrývají celé moje ucho, může být složité. Sluchátka tak mají mnohem větší prostor pro přizpůsobení a tím i pohodlí.

Když OnePlus potvrdil redesign stylu ploutví, který se nachází na původních Wireless Bullets pro aktualizaci, věděl jsem, že si je nesmírně užiji. Po odstranění ploutve jsou sluchátka OnePlus Wireless Bullets 2 skutečně nejpohodlnější, jaké jsem kdy měl.

Hardware a design OP Bullets wireless 2

Když jsem je v tuto chvíli používal denně po dobu asi dvou týdnů, zvládl jsem v průměru dvě až tři hodiny poslechu denně s nulovým nepohodlím, nic. Myslím, že silikonové koncovky také pomáhají tomuto pohodlí, protože jsou tenké, ale pružné pro lepší izolaci v uších.

Chválil jsem novou kovovou síťovinu na Samsung Galaxy Buds a OnePlus Wireless Bullets 2 mají podobnou kovovou síť, která zabraňuje tomu, aby se vaše poupata hromadila a tím bránila zvukovému zážitku. Opravdu se mi líbí tyto malé doteky, které byly přidány, protože to ukazuje, že se myslelo na skutečné každodenní použití.

OnePlus také vylepšil designové materiály. Vychází hliníkové pouzdro z předchozího modelu a přichází o něco těžší ocelové provedení. To by mělo pomoci k celkové odolnosti. Ačkoli část špičky, která se umístí do vašeho zvukovodu, je stále vyrobena z plastu. Při prvním nasazení sluchátek je patrná počáteční hmotnost, ale nepovažoval bych je za „těžké“.

Co jsem zjistil více patrné, je hmotnost kabelu, který spojuje každé sluchátko dohromady. Řeknu, že je více zřejmé, že Bullets Wireless 2 jsou těžší než Huawei Freelaces, ale opět to není zápor. Spíš něco k poznámce.

Inline dálkový ovladač je jednou z oblastí, která Bullets Wireless 2 trochu zpomaluje. Je to docela bažinaté standardní třítlačítkové dálkové ovládání. Tlačítka jsou poměrně malá, ale mají pěknou silikonovou texturu, na kterou si nepamatuji mnoho možností, které jsem dříve zkoušel.

Každá tyčinka je také magnetická, úhledně se zacvaknou a usnadňují její nalezení, když je máte omotané kolem krku a pověšené dolů.

Líbí se mi krásné červené silikonové pouzdro, které je součástí balení, ale dostat tam vaše kabelové, ale stále bezdrátové sluchátka bez zamotání kabelu může být trochu frustrující. Obávám se hlavně, že by to mohlo poškodit kabel po tunách balení a vybalování do oblázkového silikonového pouzdra.

Proces párování na zařízeních OnePlus je pěkný a jednoduchý, stačí otevřít a poté se na vašem zařízení OnePlus zobrazí upozornění s žádostí o spárování s Wireless Bullets 2.

Můžete také rychle přepínat mezi dvěma naposledy spárovanými zařízeními. To by mohlo změnit hru například pro ty z vás, kteří spárují svůj notebook a telefon. Nemůžu říct, že bych s notebookem používal bezdrátová sluchátka, takže podle mých zkušeností jde normálně jen o spárování se smartphony a tablety.

Pro ty, kteří nemají zařízení OnePlus, je proces párování bezbolestný prostřednictvím nabídky párování Android Bluetooth. Neexistují žádné další ovládací prvky nebo hloubková nastavení, které by bylo možné vyladit, stačí zapnout, spárovat a hrát.

Bullets Bezdrátová kvalita zvuku

Musím říct, že kvalita zvuku je vynikající, ale ne zcela výjimečná. Středy jsou jasné, zatímco vokály jsou zpracovány zatraceně dobře. Basy rozhodně nechybí a celková zvuková scéna působí poměrně široce a prostorně.

Středy mohou být narušeny basy, ale v obecném poslechu to není příliš velký problém. Zvuk mluveného slova, jako jsou podcasty, považuji za méně působivý při nízké hlasitosti, ale je velmi čistý a ostrý při vyšších hlasitostech. Naopak kvalita hovoru je prostě vynikající. Absolutně žádné tlumení a čistota je vynikající. Jasně zachytí váš hlas a při telefonování přátelům a rodině jsem neměl žádné problémy.

Ve srovnání s mými předchozími oblíbenými sluchátky pro Android, Samsung Galaxy Buds, získáte mnohem jasnější celkový sluchový zážitek, který otevírá nuance ve skladbách, které byste možná nebyli schopni zachytit ani se sluchátky s podobnou cenou.

Novější tvar a silikonové náušníky také pomáhají mnohem lépe izolovat zvuk. Myslím, že to je jeden z hlavních důvodů, proč je zvukový zážitek cítit jako takový krok nahoru. Mohli byste si odpustit, že jste si mysleli, že OnePlus Wireless Bullets 2 nabízí aktivní potlačení hluku.

Jedna poslední věc, která se mi líbí, je, že magnetická sluchátka fungují také jako další způsob ovládání. Když je odpojíte, po krátké pětisekundové prodlevě se přehraje jakýkoli dříve přehrávaný zvuk a funguje také pro přijímání hlasových hovorů, když je otevřete. Jejich přiložením k sobě ukončíte hovor nebo zastavíte aktuálně přehrávanou hudbu.

Nezaznamenal jsem jediný problém s údajnou 14hodinovou výdrží baterie. Viděl jsem 13 hodin baterie, než jsem se rozhodl, že je pravděpodobně nutné rychlé dobití baterie. V žádném případě není toto záchranné lano zdaleka nejlepší ve své třídě, ale pro většinu lidí včetně mě je to stále dostačující.

Výdrž baterie je ještě snadnější, pouhých 10 minut s přiloženým nabíjecím kabelem USB-C vám zajistí dalších 10 hodin přehrávání zvuku. Je to jedna z nejlepších částí celého balíčku Wireless Bullets 2.

Řekl bych, že OnePlus Wireless Bullets 2 mohou být nejlepšími Bluetooth sluchátky, které jsem v roce 2019 dosud používal. Kvalita zvuku není výjimečná, ale stále je vynikající. Podpora kodeku aptX HD je oproti předchozímu modelu o dost vyšší. Stojí za zmínku, že pro uživatele iPhone to není dobrá koupě, protože kodek AAC není podporován.

Cena je také o dost výš. Zvýšení cen o 30 dolarů je docela skok, a to i vzhledem k iterativním upgradům. Ale ještě jsem nepoužil pár špuntů, i když byly stejně pohodlné jako Bullet Wireless 2. Mohu odpustit extra váhu jen kvůli extra komfortu.

Přál bych si, aby byl inline dálkový ovladač o něco větší, ale celkově jsem velmi ohromen tím, jak dobře OnePlus Bullets Wireless pokročil. Připoutaná povaha je pravděpodobně mnohem jednodušší na správu než volně se pohybující sluchátka. I když neexistuje žádné IP-rating, byly by skvělé pro aktivní lidi a jsou jen neobyčejně skvělým nákupem.

OnePlus

OnePlus, známý svým sloganem „Never Settle“, vyrábí smartphony, které konkurují ostatním vlajkovým telefonům s cenově příznivějšími cenovkami.

OnePlus Wireless Bullets 2

Google Pixel 4aTicWatch Pro 3

Při získávání obsahu ze zdroje RSS došlo k problému. Zkusíme to znovu později

Leave a Comment