Recenze OnePlus Nord N200

Je Nord N200 5G něco za vstupním bodem do T-Mobile 5G? Zjistěte více v této recenzi OnePlus Nord N200.

O něco více vstupních bodů než levný 5G Nejnovější levný telefon OnePlus OnePlus Nord N200 5G byl vydán 12. ledna.

Vyvinul levný mobilní telefon, který přináší 5G do nejlevnějšího segmentu trhu. Vzhledem k tomu, že 5G bylo před 18 měsíci použito ve vlajkovém obchodě za 1 200 $, je to hodně. I když oceňujeme snahu OnePlus zpřístupnit 5G veřejnosti, North N200 je součástí rodiny včetně North N100 a North N10 a OnePlus získaly i další regiony mimo Spojené státy.

Bývalý sever a nový sever CE. Větší a stabilnější OnePlus, včetně vlajkových produktů, jako je OnePlus 9. Dokáže nejlevnější 5G telefon OnePlus, Nord N200, zachovat příjmení, aniž by to bylo rozmazané? A co je důležitější, dokáže skutečně držet krok s rozpočtem 5G v USA? Podívejte se na recenzi Android Authority OnePlus Nord N200. Co potřebujete vědět o OnePlus Nord N200 OnePlus Nord N200 bude k dispozici v jedné konfiguraci a jedné barvě. Jediný SKU obsahuje 4 GB RAM a 64 GB úložného prostoru.

Smartphony OnePlus Nord CE 5G a Nord N200 5G přicházejí - TechGamesNews

Telefon se začne prodávat 25. června a bude k dispozici v maloobchodních prodejnách TMobile a Metro a také ve virtuálních regálech OnePlus, Amazon a Best Buy. Metro poskytuje telefon za 60 dolarů pro ty, kteří přidají novou linku. Můžete očekávat, že zaplatíte plnou maloobchodní cenu 239 $ od OnePlus a Amazon. Tento telefon se také prodává v Kanadě. OnePlus neoznámil žádné plány na spuštění mimo Severní Ameriku. Je vybavení dobré? OnePlus Nord N200 není jen kus hardwaru, ale aktualizovaná verze Oppo A93 5G.

To znamená, že oba telefony mají stejné tělo a základní funkce, ale ne nutně stejné specifikace. A93 5G byl poprvé představen v lednu, takže tento jednoduchý design existuje již nějakou dobu. Telefon vypadá nudně. Design znamená, že to může být jakékoli zařízení na dálku, protože na něm není nic zvláštního. Má neznámý typ skla na přední straně (pravděpodobně Gorilla Glass 3; o potvrzení žádáme OnePlus), střední rám a zadní stěnu integrovanou do rámečku. Rám a zadní stěna jsou modré.

Rám je opatřen reflexním lemováním a zadní část přijímá barvu měnící semi-zrnný modrý kvantový tón. Líbí se mi modrý odstín, který zvolil OnePlus. Také si myslím, že je hezké nemít otisky prstů na zadní straně. Přední sklo je na okraji v kontaktu s rámem mírně prohnuté. OnePlus zvolil střední rám a polykarbonátovou zadní desku. Zaoblené rohy, zaoblené strany a hladké materiály usnadňují manipulaci a používání telefonu po celé ploše. K tomu přispívá tenký profil (8,3 mm) a nízká hmotnost (189 gramů). Absence jednoho plus proprietárního zvonkového spínače je velmi otravná.

Získáte však kombinaci tlačítka napájení a skeneru otisků prstů. Čtenářům stačí minuta na procvičení. Obecně můj palec poznají velmi dobře, i když někdy je trochu pomalejší. Zvláště špatný je dotek. Jsou hrozní. Nezáleží na tom, jakou konfiguraci zvolíte. Musel jsem je vypnout. Mezi další pozoruhodné hardwarové funkce patří konektor pro sluchátka, konektor USB-C a mono reproduktor, který se zapojuje do spodního okraje telefonu. Je robustní a jediný reproduktor odvádí dobrou práci. Jeho střední pásmo je jasnější, zvýrazňuje vysoké a nízké frekvence, ale zní čistě i při vysoké hlasitosti. Nechybí ani slot pro paměťové karty, který pojme microSD karty až do velikosti 1 TB.

Pro tento typ telefonu neexistuje žádné hodnocení IP, které lidé očekávají. V této cenové relaci si displej zaslouží zvláštní pozornost. Má úhlopříčku 6,49 palce, rozlišení až 2400 x 1080 pixelů a poměr stran 20:9. Ostatní operace na obrazovce vypadají plynuleji. Málokterý mobil v této cenové relaci má 90 Hz displej.

Stejně jako mnoho displejů s vysokou obnovovací frekvencí můžete zařízení nastavit na 60 Hz, abyste šetřili životnost baterie, nebo nastavit zařízení na 90 Hz, aby běželo s různými obnovovacími frekvencemi až do 90 Hz, abyste vyvážili požadavky na energii a výkon. Ve výchozím nastavení ji OnePlus nastaví na 90 Hz. Obrazovka vypadá opravdu dobře. Není to AMOLED, ale poskytuje hluboké černé, živé bílé a 495 PPI. Pozorovací úhel je velmi dobrý a jasně vidíte i venku. Perforovaný fotoaparát je umístěn v horním rohu. Vrcholem designu mobilního telefonu je to, čemu říkám displej. Hardware celkově není špatný.

Leave a Comment