Reproduktor Vaux Echo Dot: Proměňte svůj pintový Echo na přenosnou elektrárnu

Echo Dot je nejprodávanějším Echo Amazonu z celkem zřejmého důvodu: je levný. To samozřejmě znamená, že Amazon dělá určité oběti, aby dostal cenu tak nízko. Pokud se vám váš Echo líbí, ale přejete si, aby měl lepší reproduktory, nebo si ho dokonce chcete vzít s sebou, pak bezdrátový reproduktor Vaux může váš Echo Dot posílit – za cenu.

Reproduktor Vaux a Echo Dot do sebe dokonale zapadají

Reproduktor Vaux je malý podsaditý přístroj, který se prodává za 50 dolarů, je asi dvě třetiny vysoký než původní Echo, ale je o něco širší. Je to těžké díky baterii, která je uvnitř v horní části pole reproduktorů. Nahoře je krátký kruhový zářez téměř přesné velikosti a tvaru Echo Dot. Není potřeba inženýra, aby viděl, jak tito dva do sebe zapadají. Pusťte tečku nahoru, vyklopte malou gumovou chlopeň na zadní straně a zapojte malé kabely micro USB a 3,5 mm sluchátka.

Po instalaci sedí Echo Dot jen tak trochu nad horní hranou reproduktoru Vaux. Tento milimetrový design je však záměrný. S pouhou horní částí tečky trčící přes okraj zůstává světelný prstenec viditelný ze všech úhlů. Pro Vaux by bylo neuvěřitelně snadné přehlédnout tento malý detail, ale jsem rád, že to neudělali.

Po zapojení Dot a sklopení gumové klapky byste jen těžko poznali, že jde o dva samostatné gadgety. Ve skutečnosti to nevypadá o tolik jinak než 2. generace Echo v plné velikosti. Možná trochu širší, ale zcela soběstačný. Na zadní straně Vaux je 3,5mm jack pro sluchátka, který můžete použít k přehrávání zvuku z externích zdrojů, a micro USB port pro nabíjení Vaux a udržení napájení vašeho Dot.

Je také vybaven tlačítkem napájení, které můžete použít k vypnutí napájení Dot. Protože Dot poslouchá, i když jej nepoužíváte, může to vybíjet baterie, i když si neuvědomujete, že Dot je stále zapnutý. Pokud chcete šetřit energii, když cestujete nebo když nepotřebujete svůj Dot, možná budete chtít Vaux vypnout. Když je zařízení zapnuté a připojené, můžete jej odpojit a přenést do jiné místnosti a zůstane zapnuté po celou dobu. Požádat tečku, kterou držíte v ruce, aby rozsvítila světla v místnosti, do které jdete, je docela pěkný zážitek.

Reproduktor není nejlepší, ale je mnohem lepší než Dot

Echo Dot není zrovna dodáván se skvělým reproduktorem (ale upřímně řečeno, to není prodejní argument Dot). Je navržen tak, aby byl nejlevnějším Echo, které můžete získat (normálně stojí Dot 50 $, ale často ho můžete získat ještě levněji). Pro srovnání, reproduktor Vaux je na světě lepší. Dokáže napumpovat podstatně více zvuku – tam, kde má Dot problém zaplnit místnost čímkoli jiným, než zvukem plechových reproduktorů na hraní, Vaux poskytuje zvuk, který byste očekávali od mnohem většího reproduktoru. Pokud si potřebujete pustit hudbu na večírek nebo setkání, nebude mít problém konkurovat okolnímu hluku.

Jak již bylo řečeno, i ve srovnání s 1. generací Echo v plné velikosti je reproduktor Vaux nedostatečný. Ve srovnání s Echo nemá tak bohaté basové linky a při velmi vysokých hlasitostech může začít znít praskavě a zkresleně. Pokud neinvestujete do toho nejdokonalejšího audio systému, Vaux bude pravděpodobně dost dobrý na to, aby posloužil vašim potřebám – a je určitě lepší, než by měli audiofilové Dot攂ut pravděpodobně jen připojit svůj Dot ke svému vlastnímu zvukovému systému. .

Při mém testování baterie vydržela při nepřetržitém poslechu hudby kolem šesti hodin. V závislosti na tom, jak hlasitě zvýšíte hlasitost, se může vybít rychleji. Může vydržet ještě déle, pokud nehrajete hudbu (ale nezapomeňte, že Dot byl navržen tak, aby byl zapojen do zdi a vždy zapnutý, takže bude pomalu, ale vytrvale bolet baterii, i když sedíte nečinně). I při mírném používání budete muset reproduktor nabíjet alespoň jednou denně.

Pokud potřebujete přenosný bod s lepšími reproduktory, Vaux se vyplatí

Ne každý potřebuje to, co nabízí Vaux. Existuje spousta reproduktorů za cenu 50 dolarů, ve které se Vaux pohybuje. Amazon také prodává Amazon Tapfor za 130 $, což je také bateriový reproduktor s podporou Alexa, pokud dáváte přednost komplexnímu řešení, jak si vzít Alexu s sebou na cesty.

Výklenek, kterému Vaux slouží, to všechno dělá za nižší cenu. Normálně jsou reproduktory Echo Dot i Vaux každý 50 USD (celkem 100 USD), což je již o 30 USD levnější než Amazon Tap. V kombinaci s častými výprodeji na Echo Dot a navíc s tím, že již mnoho domácnostímít tečka alespoň v jedné místnosti a najednou Vaux vypadá jako atraktivní možnost pro každého, kdo má zájem o přeplňování svého Echo.

Leave a Comment