Root Lenovo Z6 a nainstalovat TWRP Recovery

V tomto tutoriálu vás provedeme procesem instalace TWRP na Lenovo Z6. Pokud si přejete, můžete přestat po instalaci obnovy TWRP. Pokud si však přejete jinak, můžete pokračovat v procesu rootování Lenovo Z6 také. Níže jsou uvedeny odkazy na všechny potřebné soubory ke stažení a také všechny nezbytné požadavky, které musíte splnit.

Pokud rootnete své Lenovo Z6, zrušíte tím záruku. Kromě toho může být flashování vlastního obnovení a jeho použití k flashování modů třetích stran riskantní. Může se stát, že své zařízení zničíte. I když budete správně postupovat podle všech níže uvedených kroků, stále existuje šance, že se věci mohou vydat na jih. Ujistěte se, že víte, co děláte, a vše dělejte na vlastní nebezpečí. DroidViewsnebo kdokoli jiný za takových okolností nemůže nést odpovědnost.

Samotný proces rootování od vás nevyžaduje formátování zařízení, ani by neměl být formátován automaticky. Přesto se ujistěte, že jste zálohovali vše důležité, včetně souborů a složek na interním úložišti vašeho zařízení. Vytvoření zálohy není nikdy špatný nápad. Pokud jste bootloader ještě neodemkli, bude vaše zařízení po odemknutí vymazáno, včetně vnitřního úložiště.

Než budete moci rootovat Lenovo Z6, nezapomeňte se seznámit.

Lenovo Z6 s odemčeným bootloaderem. Potřebujete počítač se systémem Windows, Mac nebo Linux s nástroji platformy Android SDK. Máme vyhrazeného podrobného průvodce, jak to udělat pro všechny tři platformy, na který odkazujeme níže. Ke staženíNástroje platformy Android SDKpro Windows, Mac a Linux Extrahujte stažený soubor zip kdekoli na vašem PC. Extrahovaná složka platform-tools obsahuje všechny potřebné nástroje potřebné ke spuštění ADB a Fastboot. Vzhledem k tomu, že potřebujete připojit telefon k počítači pomocí kabelu USB, ujistěte se, že kabel není uvolněný. Přejděte naNastavení>Otelefon.Klepněte naČíslo sestavení7krát. Uvidíte přípitkovou zprávu, která říká, 淵ou檙ea vývojář.滭/li>Vraťte se nyní do Nastavení a najdete novou možnost s názvem 淒Možnosti vývojáře? vyberte jej. Přejděte dolů a zjistěte Odblokování OEM a ladění USB a povolte je. Odemknutí OEM by již mělo být povoleno nebo zašedlé, pokud jste svůj bootloader odemkli. Ujistěte se, že ve vašem Lenovo Z6 zbývá alespoň 50 % baterie, aby se předešlo náhodnému vypnutí. Uživatelé Windows budou muset nainstalovat také ovladače USB Lenovo.twrp_3.3.1_decrypt_works_by_alexeei.zip: Extrahujte a umístěte do složky stažené platformy-tools. nástroje sdk platformyOtevři platformové nástroje V systému Windows přejděte do složkyplatformové nástrojesložku a zadejtecmdv adresním řádku.
spusťte cmd ve složce nástrojů platformyNa Macu a Linuxu můžete jednoduše kliknout pravým tlačítkem do složky a vybratOtevřít v Terminálu spusťte okno terminálu a začněte používat ADB. okno terminálu na flash lenovo z6 twrpPřipojte Lenovo Z6 k počítači. V telefonu můžete být požádáni o udělení oprávnění k ladění USB počítači. Pokud se ještě neobjeví, můžete jej spustit ručně zadáním příkazu níže do terminálu nebo příkazového řádku. Pokud vše proběhlo správně, výše uvedený příkaz vrátí sériové číslo vašeho zařízení. nainstalujte twrp na lenovo z6Nyní restartujte své zařízení do režimu rychlého spuštění zadáním příkazu níže. V režimu rychlého spuštění flashujte obrázek vbmeta pomocí příkazu níže. Znovu spusťte bootloader pomocí stejného příkazu jako předtím. Dále flashujte obrázek twrp na Lenovo Z6 pomocí zadáním následujícího příkazu. Jakmile se obnova zobrazí, můžete pomocí tohoto příkazu restartovat zařízení.

Poznámka: Pokud chcete pokračovat v rootování zařízení, přeskočte krok 8. Pro výběr stačí stisknout tlačítko hlasitosti Restartujte zotavení a stisknutím tlačítka napájení restartujte, abyste se zavedli přímo do režimu obnovení. Protože se již zotavujete, přeskočte také kroky 1-3 uvedené níže.

Se zapnutým zařízením jej připojte k počítači. Spusťte příkazový řádek nebo okno Terminálu ve složce platform-tools. V systému Windows přejděte naplatformové nástrojesložku a zadejtecmdv adresním řádku. V systémech Mac a Linux můžete jednoduše kliknout pravým tlačítkem myši do složky a vybratOtevřít v Terminálu spusťte okno Terminálu a začněte používat ADB. Pomocí níže uvedeného příkazu restartujte zařízení do režimu obnovy. Jakmile budete v obnově TWRP, můžete flashovat Magisk a rootovat zařízení. Je však rozumné nejprve provést úplnou zálohu zařízení NANDroid pro případ, že budete chtít zařízení vrátit zpět do funkčního stavu. Chcete-li to provést, přejděte na Zálohaa vyberte všechny oddíly. Přejetím v dolní části zahájíte proces zálohování. Chcete-li rootovat Lenovo Z6, vyberte Nainstalujtez hlavní nabídky TWRP. Přejděte na stažený soubor Magisk, vyberte jej a vyberte jej. Přejetím ve spodní části problikněte zip. Až budete hotovi, ve spodní části uvidíte tlačítko Reboot system, klepněte na něj a vaše zařízení restartovat.Značky nfc pro android

Leave a Comment