Root LG G5 (H850) a nainstalovat TWRP Recovery

funguje to pro Verizon HTC One, který již byl aktualizován na Android 4.4.2 a Hboot 1.56?

Odemkněte bootloader z HTC Dev a vyzkoušejte to.

Ahoj lidi, právě jsme vytvořili skupinu lidí, kteří používají DROID DNA. Navštivte a zeptejte se na něco 馃槈

Předpokládám správně, že tato metoda bude rootovat můj telefon bez nutnosti jiné obnovy? Vlastně mám Sense rád, takže bych si ho rád ponechal, pokud je to možné.

2. ParanoidAndroid 2.99 Neoficiální ROM [JB:4.1.2]

Vývojář:camcory

Paranoidní-Android-Galaxy-Exhibit-4G

O ROM

Paranoidní ROM pro Android byla první Android Custom ROM, která přišla se skutečným hybridním režimem poskytujícím svým uživatelům zcela odlišné uživatelské rozhraní. ROM umožňuje uživatelům vybrat si mezi několika režimy uživatelského rozhraní včetně režimů Tablet, Stock, Phablet a Hybrid. ROM také nabízí novou sadu funkcí, která umožňuje uživateli upravit velikost a barvy podle aplikace bez ohledu na systémovou aplikaci nebo aplikaci nainstalovanou uživatelem. Spolu s těmito obrovskými úpravami rozhraní a úpravami má ROM také skvělou výdrž baterie a podporu výkonu. Neoficiální port ParanoidAndroid 2.99 pro Galaxy Exhibit 4G byl umožněn díky camcory, který je bezpochyby jedním ze známých vývojářů v XDA Community.

Stejně jako v názorech na DroidViewsParanoidAndroid je ROM pro lidi, kteří upřednostňují grafické přizpůsobení a nehledí na výkon. Malý kompromis v rychlosti se rozhodně vyplatí, pokud získáte tak úžasné funkce.

Podle uživatelů má ROM zcela přitažlivé uživatelské rozhraní a je také dobrá v rychlosti.

Pro sestavení konkrétních změnových protokolů, stahování zrcadlení a podporu pro vývojáře navštivte původní vlákno XDA. Vývojář? Navštivte PA Github.

Jak nainstalovat?

Vývojář neuvedl žádný konkrétní postup, proto prosím dodržujte postup v horní části tohoto příspěvku.

3. Linaro CM10 ROM [JB:4.1.2]

Vývojář:IRX120

Linaro-CM10-Galaxy-Exhibit-4G1

O ROM

CyanogenMod je skutečně velmi populární ROM, která je k dispozici již od počátku vzniku Androidu. CyanogenMod je známý svými rozšířenými a bezkonkurenčními funkcemi. Tato ROM podporuje maximální počet dosud dostupných zařízení Android a v současnosti je založena na kódu Jelly Bean 4.1 a 4.2. CM je považován za jednu z nejstabilnějších vlastních ROM dostupných pro Android. Ale nejen stabilita a funkce, ale také podpora vynikajících nesrovnatelných aplikací, jako je Theme Engine, DSP Manager, Apollo Music Player a mnoho dalších. Uživatelé Galaxy Exhibit 4G bohužel neměli to štěstí, aby získali oficiální podporu, ale na tom nyní moc nezáleží, protože komunita XDA je plná skvělých mozků, jako jsou ti IRX120, který úspěšně postavil CM10 pro Exhibit 4G. Nyní to není jen CM, ale vývojář poskytuje sestavení Linaro pro totéž. Samotné slovo dělá velký rozdíl, protože optimalizuje sestavy tak, aby nabízely mnohem lepší výkon.

Pro v názorech na DroidViewsLinaro CM10 je nutností pro ty, kteří hledají výkon a rychlost kvůli výdrži baterie. Skutečně, účinek na baterii je otázkou několika minut, což rozhodně stojí za to.

Podle uživatelů nemohl být CyanogenMod nikdy o moc lepší.

Pro stažení zrcadlení, sestavení konkrétních změnových protokolů a podporu pro vývojáře navštivte původní vlákno XDA.

Jak nainstalovat?

  Podržte tlačítka Home a Power, dokud se telefon nerestartuje a neobjeví se logo Samsung. Poté by se měla objevit obnova zásob. Ujistěte se, že obnova cwm je na interní SD kartě a z obnovy skladu flashujte soubor zip (mělo by být snadné zjistit) restartujte obnovu znovu vyberte zálohování a obnovení a proveďte zálohu. proveďte vymazání ROM a poté flash cm10*flash gapps*reboot Nyní je nainstalováno CM10

4. AOSP Alpha Build 6 ROM [JB 4.1.2]

Vývojář:Tim1928

AOSP Alpha Build 6 ROM [JB 4.1.2]

O ROM

AOSP, nebo vypracovat Android Open Source Project je iniciativa společnosti Google k vytváření ROM pro Android ze zdroje. Značně se liší od standardních ROM dostupných pro konkrétní zařízení, a to jak vzhledem, tak výkonem. Výrobci OEM mají tendenci přidávat své vlastní věci do ROM, což má v celku různé vlivy na výkon a rychlost. K vyřešení takových problémů s výkonem mají vývojáři v úmyslu kompilovat ROM přímo z RAW zdrojového kódu Google Android. Takže v každém případě jsou AOSP ROM mnohem lepší než Stock ROM dodávané OEM. Pod scénou Exhibit 4G se Tim1928 podařilo zkompilovat AOSP pro totéž, čímž vylákal většinu chyb a problémů. Je třeba ji považovat za téměř stabilní ROM, protože pouze funkce HD Recording a APN nejsou použitelné, což bude jistě v budoucnu opraveno.

Pro v názorech na DroidViewsTato ROM je perfektním společníkem pro ty, kteří hledají výkon, kteří si se vzhledem příliš nelámou hlavu.

Podle uživatelů ROM je ROM plná neuvěřitelného výkonu a je svižnější než jakákoli jiná ROM dostupná pro Exhibit 4G.

Chcete-li si stáhnout zrcadlo, vytvořit konkrétní protokoly změn a podporu pro vývojáře, navštivte původní vlákno XDA.

Jak nainstalovat?

Vývojář neuvedl žádný konkrétní postup, proto prosím dodržujte postup v horní části tohoto příspěvku

To je prozatím vše, znovu se k vám vrátíme s pokračováním série. Doufáme, že jste našli to nejlepší, co by vám vyhovovalo.

Pokud máte nějaké problémy týkající se těchto ROM, neváhejte se vyjádřit a my vás co nejdříve kontaktujeme.

Související příspěvky

Android OS - Historie OS Android - Droid Views

Esej: Historie operačního systému Android

Port aplikací Sony Xperia Z2 pro Nexus 4 a Nexus 5

Motorola Droid RAZR

Root Motorola Droid RAZR / MAXX na Android 4.1 JellyBean

Interakce se čtenáři

Diskuse

 1. Možná říká: Odpověď

  Zkoušel jsem jak CM10, tak Slimbean. CM10 je pěkný a plný funkcí, ale zdá se, že je pro Exhibit 4G příliš těžký. Telefon byl pomalý, nereagoval a výdrž baterie byla hrozná. Přestože přechod na Slimbean výrazně zlepšil životnost baterie, stále existovaly okamžiky, kdy zařízení zamrzlo a muselo být restartováno. Kromě toho telefon často nebyl schopen rozpoznat svou interní SD kartu. Ukončil jsem instalaci Rebel ROM a změna byla úžasná. I když tato ROM není tak luxusní, můj telefon se stal mnohem stabilnější, pohotovější a výdrž baterie je skvělá.

  • Dhananjay Bhardwaj říká: Odpověď

   Rebel ROM určitě vložím do seznamu. Děkujeme za vaši cennou recenzi a zpětnou vazbu.

  • Zed říká: Odpověď

   Ztratili jste něco při instalaci Romu kromě zavěšování a špatné výdrže baterie.

   • Dhananjay Bhardwaj říká: Odpověď

    Dobrý den, @disqus_wLlrOIzj9L:disqus
    O jaké konkrétní vlastní ROM se zde bavíme?

    • Zed říká: Odpověď

     Ten pozdější May Be mluvil o Rebel Rom, který po nějaké malé recenzi vypadá, jako by to nebylo nic jiného než to samé, co jsem nainstaloval z výroby s gingerbread 2.3.6 na nedávno zakoupený SGH-T679. A teď, abych z toho udělal rychlejší telefon s téměř žádnými zavěšeními, zamrzl jsem tolik věcí a nevím, jak bych mohl být spokojenější? chybí mi něco? Protože vše FUNGUJE jako hlas z kamery na vstup txt, atd. proč byste dávali novou rom, když ztratíte věci.

     • Dhananjay Bhardwaj říká:

      Ne, nepřehlédl jsi. Souhlas s každým bodem 馃槈

 2. Jesse Fuentes říká: Odpověď

  Takže jsem úspěšně flashnul Slimbean rom do mého telefonu, ale můj telefon se nepřipojí k mé síti na 4g pouze 3G. co bych měl dělat?

  • DroidViews říká: Odpověď

   Nainstalujte nejnovější verzi ROM.

   • Jesse Fuentes říká: Odpověď

    když najdu novou verzi, jak poznám, že je pro můj telefon?

 3. justine říká: Odpověď

  pane, musím nainstalovat CWM, pokud je můj telefon již rootnutý???/p>

  • DroidViews říká: Odpověď

   Ano, musíte si to nainstalovat.

   • Dhananjay Bhardwaj říká: Odpověď

    Vývojář neuvedl žádný konkrétní postup, proto prosím dodržujte postup v horní části tohoto příspěvku.

Leave a Comment