Root Nokia 6.1 a Nokia 6.1 Plus a nainstalovat TWRP Recovery

V tomto tutoriálu uvidíme, jak můžeme rootovat Nokia 6.1 a Nokia 6.1 Plus a nainstalovat obnovu TWRP na oba telefony. Pokud má vaše Nokia 6.1 nebo 6.1 Plus Android Oreo nebo Pie, můžete své zařízení rootovat.

Jméno Nokia jistě přináší trochu nostalgie. V rámci HMD Global byla značka oživena, aby mohla znovu soutěžit na trhu smartphonů, tentokrát s Androidem. Nokia obecně soutěží v segmentu rozpočtu a střední třídy, ale na rozdíl od ostatních hráčů v tomto prostoru. Tam, kde Xiaomi, Honor a další závisí na agresivních cenách, jsou zařízení Nokia檚 vždy dražší ve jménu nostalgické značky. Nokia dělá spoustu věcí správně, včetně včasných aktualizací softwaru a čistého prostředí Android. Například Nokia 6.1 Plus je již na nejnovější listopadové bezpečnostní aktualizaci. Pokud jste uživatelem Nokie 6.1 nebo 6.1 Plus, můžete si na něj nyní také nainstalovat obnovu TWRP a rootovat zařízení.

Protože obě zařízení sdílejí stejné jádro a strom a mají podobné schéma rozdělení A/B jako Nokia 7 Plus, bylo sestavení TWRP pro obnovu založeno na TWRP pro Nokia 7 Plus. Toto neoficiální obnovení TWRP pro obě zařízení vyvinul Maherabed1986.

Pravděpodobně už víte, že rootování zruší vaši záruku. Chcete-li rootovat své zařízení, budete se spoléhat na nástroje a software třetích stran. Žádná z těchto třetích stran, ani my, neneseme žádnou vinu v případě, že nakonec poškodíte své zařízení. Musíte chápat související rizika a převzít plnou odpovědnost za své činy. Můžete pokračovat s jistotou, že metoda funguje. Přesto se věci mohou pokazit. V tom případě musíte pochopit, že jste byli varováni a stejně jste s tím souhlasili. Proto,DroidViewsnemůže nést odpovědnost za jakékoli poškození vašeho zařízení.

Nokia 6.1 a/nebo Nokia 6.1 Plus s odemčeným bootloaderem. Počítač se systémem Windows s ADB a fastboot nainstalovaným a nastaveným. Pokud ještě nemáte nainstalované ADB a Fastboot, máme podrobné průvodce instalací ADB a Fastboot na všechny tři hlavní desktopové operační systémy.Okna | Mac |LinuxBudete také muset nainstalovatnejnovější ovladače Nokia USBaby věci fungovaly ve Windows. Povolte na svém zařízení ladění USB a odemknutí OEM. Chcete-li to provést, přejděte do svéhoNastavení>O telefonu>Informace o softwaru. Nyní klepněte naČíslo sestavení7krát, dokud neuvidíte zprávu o přípitku淒volba pro vývojáře povolena滭/strong>. Jít zpět kNastavenía měli byste vidětVývojářMožnostiuvedené směrem dolů. Klepněte na něj a povolteOdemknutí OEMaLadění USB. V případě, že zde nevidíte možnost OEM Unlock, v současné době neexistuje žádné řešení, takže budete muset počkat, dokud nebude. Ujistěte se, že vaše Nokia 6.1 a/nebo Nokia 6.1 Plus má alespoň 70 % baterie. Proces nefunguje vyžadovat, abystenaformátujte své zařízeníale přesto se ujistěte, že jste zálohovali vše důležité, včetně souborů a složek na interním úložišti vašeho zařízení.

[Optional] Přejmenujte stažený obraz pro obnovení na twrp.img a umístěte jej do složky ADB.

Musíte si přečíst: Vysvětlení funkcí obnovy TWRP Průvodce konečným TWRP

Připojte zařízení Nokia k počítači pomocí kabelu USB a spusťte ADB. Ve Windows stačí přejít do složky adb a zadatcmdv adresním řádku. Pokud máteMinimální ADB a Fastbootmůžete jej jednoduše vyhledat a kliknutím na něj spustit. Na Macu a Linuxu můžete jednoduše spustit okno Terminálu a začít používat ADB.Root Nokia 6.1 a Nokia 6.1 Plus a nainstalovat TWRPKdyž je telefon připojen k počítači, zadejte následující příkaz a restartujte telefon do režimu rychlého spuštění pomocí následujícího příkazu.

Pokud jste to dříve neudělali, možná budete muset v telefonu povolit oprávnění k ladění USB.

Nyní flashujte stažený obrázek TWRP tímto příkazem.

Pokud jste soubor pro obnovu nepřejmenovali a umístili jej do složky adb, musíte do příkazu zadat úplnou cestu a správný název souboru obrázku.

Jakmile je flashování dokončeno, restartujte zařízení pomocí níže uvedeného příkazu. Když je zařízení stále připojeno k počítači, restartujte jej a obnovte jej pomocí následujícího příkazu adb. Vaše zařízení by se nyní mělo restartovat a obnovit TWRP. Na hlavní stránce TWRP vyberte Nainstalujte.Přejděte na stažený soubor zip Magisk pomocí Průzkumníka souborů TWRP a vyberte jej. Přejetím v dolní části problikněte soubor zip a poté klepněte na Restartovat systém tlačítko, které se objeví po dokončení blikání.

Hotovo! Úspěšně jste rootovali svou Nokii 6.1/Plus a nainstalovali do ní obnovu TWRP.

zdroj: xda

Značky nfc pro android

Leave a Comment