Samsung Galaxy Note 2 N7100 Aktualizace Android 4.1.2 JB zasáhla Indii, Francii, Peru a další

Většina takových předinstalovaných aplikací je obvykle málo nebo vůbec k ničemu. Není divu, tolerování takových zbytečných aplikací v zásuvce aplikací je tak nepříjemné. Pokud vlastníte zcela nový LG G4, musíte přemýšlet o bezpečném způsobu, jak se zbavit systémových aplikací (známých také jako bloatware) od výrobce OEM.

Pokud máte rootovaný LG G4, můžete snadno odstranit nebo zmrazit nafouklé aplikace pomocí průzkumníka kořenových souborů nebo Titanium Backup. V případě, že nemáte oprávnění root, stále můžete zakázat zbytečné systémové aplikace. Vzhledem k tomu, že deaktivace některých systémových aplikací může mít za následek nějaké další chyby nebo FC, mnoho lidí váhá s nepořádky. Může vám pomoci seznam bezpečných aplikací pro odstranění nadýmání od společnosti Dennisg34.

Bezpečné odebrání aplikací Bloat na LG G4

Poznámka: Upozorňujeme, že níže uvedený seznam obsahuje téměř všechny systémové aplikace a služby LG G4, které lze bezpečně zmrazit. Jste to vy, kdo musí určit, kterých aplikací se chcete zbavit.

Aplikace a služby LG:

    AmazonAppStoreAmazonKindleAmazonMP3AmazonMobileBackup AgentCalendarDT IgniteDual Window 20150320LELTestGCUVLDBLeccpLG BackupLG Bridge ServiceLG GNSSLG HealthLG Health AgentLG Intelligent AgentLG VoiceCommand SpeechPackLGApduServiceLGMapUILGSetupWizardLGSmartCardServiceLGSmartCoverLGWernickeManagerLGWfdsServicesLIA InformantLIA S4URecommenderLLKAgentMaluuba QVoice InterfaceMusicMusicQuickMemo + Retail Demo ModeSetup WizardSetup WizardSlackerRadioSIM ToolkitSmart CleaningSmart NoticeSmart screenSmart TipsSystem Updates (Freeze blokovat aktualizace OTA) Úkoly StorageVideoVideo TrimVoice CommandVoice MateVoice Mate EngineVoice Mate řeči PackWeatherWeather PlatformWfd Servis

Aplikace a služby Verizon:

    com.verizon.permissions.qoscom.verizon.vzwavsMyInfoZoneMyVerizonVZCloudVZMessagesVZMobileSecurityVZNavigatorVZWAPNLibVZWAPNServiceVerizon Location AgentVzWSMSFilter

Různé Aplikace a služby:

    Služba ActionManager Nouzová upozorněníEULAEmailExchangeFaceLockFormManagerKnihy Google Play / Filmy / Hudba / Hry / Newstand Disk Google / Chrome / CloudPrint / Mapy / Hangouts / G+SmartShare.DLNASmartShare.MediaServerSmartShare.ProviderSmartSharePushTagsTalkBackIMDB

Jak zakázat aplikace Bloat na LG G4

Většina z vás si možná uvědomuje, že výrobci vydělávají tučné příjmy z doručování aplikací třetích stran, které propagují různé druhy online služeb a zdrojů. Pokud je váš telefon dodán s předinstalovanými aplikacemi Amazon nebo Ebay, můžete si být jisti, že OEM již obdrželi provizi za ošklivý čin.

Přidání nových přepínačů v oznamovacím paneluUpravte přepínače v oznamovacím panelu Posuvník jasu v oznamovacím panelu lze nyní zakázat. Vícenásobné zobrazení lze nyní zakázat Prohlížeč se stává hladším Stavový pruh se změní na černou ze šedé Vstupní povelem Swype na klávesnici Samsung Nový efekt inkoustu na zamykací obrazovceNová aplikace skupinového obsazení Mnoho dalších, které můžeme objevit.

Návod k instalaci: Jak nainstalovat firmware Android 4.1.2 JB na Galaxy Note 2

Návod na zakořenění:Root Samsung Galaxy Note 2 na Android 4.1.2 Jelly Bean Firmware

Zde je několik snímků obrazovky, které vám poskytnou určitou představu o změnách, které zaznamenáte po aktualizaci firmwaru Note 2 na Android 4.1.2.

Verizon Droid RAZR Maplikace pro sledování polohy geologAndroid 4.1 - Android 4.1 Jelly Bean - Droid Views

Uživatelé May řekli, že wifi nefunguje.

Ahoj admine DroidViews

Mám spoustu aplikací a her stažených přes internet a nainstalovaných,

Laskavě poskytněte solidní odpověď, abych se mohl rozhodnout, zda mám jít na vyšší stupeň nebo ne.

Výše popsaná metoda je dobře otestována na mém Galaxy Note 2 a firmware funguje jako kouzlo už asi měsíc. Stáhněte si indickou verzi a nainstalujte ji. Nic nebude smazáno.

Indonéská sestavení zde, Aktualizováno na 4.1.2 OTA a nyní se nemohu připojit k mé wifi, důl je N7100DXDLK5 Ve skutečnosti jsem šel do Samsung Center a požádal jsem o vrácení zpět na 4.1.1 Ale řekli, že moje zařízení nelze vrátit zpět, protože jsem aktualizoval OTA, blikali opět funguje několik hodin, funguje na mé domácí wifi, ale v práci se nemohu znovu připojit Toto je velmi závažná chyba.

Ahoj,

Všechny předchozí sestavení 4.1.2 pro Galaxy Note mají chybu wifi, ale zdá se, že pozdější verze společnosti Samsung ji opravují a některé další problémy. Doporučil bych vám nainstalovat tento firmware: http://droidviews.com/2013/exynos-vulnerability-bug-fix-firmware-rolls-out-for-samsung-galaxy-note-2-n7100/

Kde je na oznamovací liště možnost synchronizace, která byla dříve k dispozici

stále existuje, ale budete jej muset nakonfigurovat v Nastavení> Displej> Panel oznámení

I po resetování mého GN2 do továrního nastavení chyba WIFI aktualizace 4.1.2 nezmizela a nemohl jsem se připojit k žádné WIFI síti. Poté jsem šel do servisního střediska Samsung, abych provedl offline aktualizaci po flashování ROM, ale bez úspěchu a servisní středisko Sammies souhlasilo a eskalovalo problém na vyšší úrovně.

Mezitím znovu provedli flashování mého zařízení na původní verzi operačního systému 4.1.1 a požádali mě, abych nějakou dobu neaktualizoval na verzi 4.1.2, dokud nebude problém vyřešen.

ALERT?br />

Díky .. někdo jiný mě varoval .. ale díky, že jsi mi dal vědět

Dokonce i já se potýkám se stejným problémem s wifi. Dejte mi laskavě vědět, zda byl problém na vaší straně vyřešen. můj email je [email protected]

Dobrý den, zdá se, že Samsung tento problém vyřešil. Včera jsem flashnul novou aktualizaci do mého Note 2 a vše funguje dobře:

http://droidviews.com/2013/exynos-vulnerability-bug-fix-firmware-rolls-out-for-samsung-galaxy-note-2-n7100/

Ahoj Rakeshi..zdá se, že je něco opravdu špatně s aktualizací Jellybean 4.1.2, protože téměř všichni uživatelé, kteří v Indii aktualizovali vzduchem, skončili s chybou WIFI. Také jsem čelil stejnému problému, stáhl jsem si indický Firmware z sem a flashnul jsem to přes odin.. byl schopen se připojit k Wifi bez problémů, ale…po 2 hodinách zpět na začátek Chyba Wifi?/p>

Indické sestavení jsem ještě nezkoušel. Aktualizoval jsem svůj Note 2 polskou verzí a stále ji používám, žádné problémy s WiFi připojením. Byl tu další člověk, který čelil stejnému problému s indickým FW. Flashnul polský FW a jeho problém byl vyřešen:

Ahoj Rakeshi, stáhl jsem si polský firmware z ur site n nainstalovaného na indickém firmwaru s odinem.. stále stejný problém brácho..jakýkoliv návrh..jak se mohu vrátit k původní verzi bez vymazání..

Pokud originálem myslíte indický fw, můžete si jej nainstalovat přes Polskou verzi. Ale pokud se chcete vrátit zpět na 4.1.1, obávám se, že budete muset vymazat tovární nastavení dat v Recovery nebo získáte bootloop.

Ahoj Rakeshi, plánuji se vrátit na 4.1.1. teď existuje nějaký způsob, jak zálohovat nastavení her, protože nemám rootnuté zálohování Titanium by nefungovalo.. takže jakýkoli zálohovací software, který dokáže zálohovat hry.. po kterém bych šel do konzoly pro obnovení a provedl vymazání a obnovení továrního nastavení takže by se to vrátilo na rituál 4.1.1 momentálně jsem na polském firmware 4.1.2..problém s wifi stále přetrvává

@ Hemang Panchal? / P>

I po resetování mého GN2 do továrního nastavení chyba WIFI aktualizace 4.1.2 nezmizela a nemohl jsem se připojit k žádné WIFI síti. Poté jsem šel do servisního střediska Samsung, abych provedl offline aktualizaci po flashování ROM, ale bez úspěchu a servisní středisko Sammies souhlasilo a eskalovalo problém na vyšší úrovně.

Mezitím znovu provedli flashování mého zařízení na původní verzi operačního systému 4.1.1 a požádali mě, abych nějakou dobu neaktualizoval na verzi 4.1.2, dokud nebude problém vyřešen.

ALERT?br />

Použijte tento nástroj:

Rozbalte a spusťte soubor .bat, zadejte číslo pro zálohu a postupujte podle pokynů na zařízení.

Poté se vraťte zpět na Android 4.1.1 a obnovte pomocí stejného nástroje.

Leave a Comment